Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rájöttem mi kell a nőknek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem mi kell a nőknek, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

..várj egy kicsit

..

..

..

..

..



Az, hogy más férfiak szemében tisztelettel nézzenek rá, tehát lényegében, nem is a nőknek kell megfelelnie egy férfinak ahhoz, hogy bejöjjön neki, hanem azt kell elérnie, hogy a vele egyneműek tiszteljék


Ezért érdemes letenni arról, hogy bejöjj bárkinek is mert még ha el is éred, úgy sem tart sokáig, ha nincs meg az az életedben, hogy a veled egyneműek tisztelnek


2021. júl. 9. 13:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20


Köze nincs ahhoz az oldalnak, hogy így volt-e valami az életemben, vagy nem.

Az igazat írtam le.

Talán lehet, hogy mégsem ettől lesz férfi a férfi, amit leírsz.

Szerintem értelmes nő az alapján választ párt, hogy ő mit gondol az adott pasiról.

2021. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy a gondoskodó, becsületes, segítőkész férfiakat, akik nem nézik le a nőket - akikhez személy szerint vonzódom -, a többi "kan" (csak mert a férfiakat nem akarom megbántani) lenézi. Lehet valami taplósoron így van, de nem általános. De azt is megértem, miért látod így, a kanok sokszor le akarják nyűgözni a haverokat.
2021. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szerintem ti azt mondjátok, hogy ha egy férfi el tudja érni azt, hogy megtartsa a saját személyiségét, a társadalmi ledegradálás ellenére, tehát, hogy az őt környező férfi társakkal állandóan megy a versengés és ha ezt a versengést félre tudja tenni és nem aszerint kalibrálni magát, hogy milyen státuszban helyezkedik el a versengéskor, hanem hű marad önmagához...


AKKOR SIKERES TUD LENNI A NŐNÉL, csak ezzel az a probléma, hogy kb olyan szinten kell ehhez lenni az elme/önkontrollban, mint egy moderkori Buddha


Talán ezért van az, hogy a legtöbb férfi inkább azt választja, hogy a versengésben előrébb kerülni, minthogy az elméjét/tudatosságát fejlessze, mivel az nagyságrendekkel nehezebb,más az a munka amit bele kell fektetnie,hogy elérjen bármi eredményt

2021. júl. 9. 17:13
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

Igen, lehet választani. A "könnyű" utat, és pszihopataként letaposni mindenkit a felszínes, buta nőkért. Vagy a "nehéz" utat, önmagaddal tisztába lenni, önfejleszteni és felvállalni az érzéseidet az érzelmes, intelligens nőkért. Így és még sokféleképpen megfogalmazhatod.


Meg sok elméletet gyárthatsz önigazolásnak. Vagy mersz szembenézni magaddal, és felelősségteljes döntéseket hozhatsz. Vagy megfogalmazhatod, hogy miért működik rosszul a világ, és milyenek az emberek. Vagy inkább felelősséget vállalsz a kudarcaidért, és tanulsz belőlük, fejleszted magad.


Ahogy érzed.

2021. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Bullshit.
2021. júl. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!