Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tennéd magad túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tennéd magad túl azon, hogy az akire a legjobban vágysz, sosem lesz a tiéd?

Figyelt kérdés

Érezted már úgy, hogy sosem leszel boldog egy bizonyos ember nélkül?

Hogyan tennéd magad túl rajta, ha tudod hogy egész életedben emlékezni fogsz rá?

Lehet így valaha boldognak lenni?


2021. júl. 9. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem lehet belőle semmi?


Amúgy senki sem a másiké, nem tárgy, hogy birtokolhass valakit.


Igen, éreztem és érzem.

Lefoglalom magam.

Nem más valakitől kell várni a boldogságot, hanem magunkban kell megtalálni.


Egyébként nyilván nő vagy és foglalt a férfi.

2021. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

én is ugyanígy vagyok, de hiába szomorkodom mert nem fog változni

egyszerüen nem gondolok rá vagy csak keveset és más dolgokkal foglalom el magam: munka, hobbi, ilyenek

nem csak párkapcsolatból áll az élet

2021. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Hát, vannak dolgok, amiken túl kell lépni és kész. Sok oka lehet, hogy egy szerelem nem teljesül be. A legtöbb embernek van ilyen élménye. És mégis élünk, örülünk, minden reggel ránk süt a nap. Nem érdemes ezen rágódni, mert semmi haszna.
2021. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

"akire a legjobban vágysz, sosem lesz a tiéd?"

most is így érzem. Ez már két éve kitartó érzés, ami időnként erőre kap, majd elcsendesedik. Tudom milyen rossz, sajnállak.


De azt nem osztom, hogy ne lehetnék soha boldog nélküle. Sok csodálatos ember létezik, csak esélyt kell adni nekik.

2021. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves vagy?

Ha fiatal, akkor 2-3 kapcsolat múlva eszedbe sem fog jutni.

2021. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Úgy érzem sosem lehetek boldog nélküle. Nem vár már az életben senki és semmi.
2021. júl. 9. 18:25
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
6-os Felesleges ennyire sajnálnod magad, mindig van másik! Szakítás, csalódás után mindenki így érzi, de hidd el elmúlik.
2021. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Én is így érzem magam. De rájöttem, hogy hosszú távon nem tett volna boldoggá és ez valamennyire segít túllépni rajta.
2021. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Tedd túl magad,ez birtoklási vágy amit érzel.Ha nem lehet hát nem lehet,van ezer más aki megbecsülne
2021. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen éreztem így, évekig. Aztán megismertem a mostani férjemet, és mintha nem is történt volna előtte semmi. Boldogok vagyunk, persze vannak hullámvölgyek.Az a régi nagy szerelem, és szenvedés meg egy kedves emlék,úgy is, hogy csak plátói volt, ő lehet észre sem vette.
2021. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!