Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tennéd magad túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tennéd magad túl azon, hogy az akire a legjobban vágysz, sosem lesz a tiéd?

Figyelt kérdés

Érezted már úgy, hogy sosem leszel boldog egy bizonyos ember nélkül?

Hogyan tennéd magad túl rajta, ha tudod hogy egész életedben emlékezni fogsz rá?

Lehet így valaha boldognak lenni?


2021. júl. 9. 18:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%
Sztem csak úgy gondolod. Idealizalod magadnak, én is így voltam. Hiányzik, mint barát, az idő szépít is az egészen, viszont 100%, hogy valójában nem, olyan mint ahogy elképzelem. Nálad is ez lehet.
2021. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
Az jár az eszembe, hogy ez a kapcsolat sem lesz örökéletű...
2021. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagyok vele hogy szép volt jó volt, egy kis idő jutott nekünk, de legalább sokmindenre megtanított és sokat köszönhetek neki.

Lehet csak egy ilyen nő van a világon mint ő, és soha nem fogok találni még csak hasonlót sem. Végülis megvan rá az esély ha már így lassan 40 leszek és eddig csak ez az egy nő volt aki ilyen nagy nyomot hagyott bennem....

2021. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én boldog vagyok. Noha ez többször ilyen lenne ha azzal a bizonyossal lehetnék együtt. Ez van. Talán majd 20 év múlva lesz esélyünk együtt újra, de kétlem. Életem szerelme, és elrontottuk. Sose bocsájtom meg magunknak. Életem végéig szerelmes leszek belé.


Elfogadom, hogy ez van. Ez az élet nem a vágyak beteljesedéséről szól. Van egy gyermekem egy borzalmasan rossz embertől. Nem a személye rossz, csak idegbeteg, pszichológus, pszichiázer sem segít neki. Zsarol a gyerekkel. Nem szeretem. De a gyermekem boldoggá tesz, és én 100szor jobb szülő vagyok mint a "párom".


Elfogadtam, hogy ez a sorsom. Nem lehet visszacsinálni. Így is gyönyörű szerelem volt. Leírhatatlanul tiszta és magas szintű, tömény gyönyör. Elvesztettem...

2021. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!