Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tennéd magad túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tennéd magad túl azon, hogy az akire a legjobban vágysz, sosem lesz a tiéd?

Figyelt kérdés

Érezted már úgy, hogy sosem leszel boldog egy bizonyos ember nélkül?

Hogyan tennéd magad túl rajta, ha tudod hogy egész életedben emlékezni fogsz rá?

Lehet így valaha boldognak lenni?


2021. júl. 9. 18:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Viszonzatlan "csak barátok vagyunk" szerelemben nekem kb 5 évembe telt azután, hogy többé egy szót sem beszélt velem :/ Az idő megoldja. Ma is hiányzik, de beletörődtem.
2021. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem talán a tudat segített picit, hogy a magam részéről mindent és még annál is többet megtettem, hogy ne sodródjunk ki egymás életéből, ő viszont semmit, sőt, talán még éreztette is, hogy "ennek így kell lennie". Szóval nem rajtam múlt én többet megtettem, mint bármelyik épeszű ember tenne. Ennél több már zaklatás lett volna.
2021. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

5 év után se tudom túltenni magam,még mindig vannak napok mikor bedepizek.

Volt azóta 2 csajom de semmit nem ért. Igen érzem ezt,hogy nélküle sose leszek boldog,az ő személyiségéhez nincs fogható. Ráadásul pisis kor óta ismerem tehát sokat is jelent nekem. Mondjuk ez a szitu nem olyan,hogy le kell mondani róla,de pesszimista vagyok


Attól függ,kit fogsz találni,ha olyan akkor lehet tudja feledtetni,meg embertől is függ ki hogy éli meg,van aki túl tud lépni,van akit meg életére lebénít

2021. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Hat eve tart. Azert nem tudom tultenni magam rajta, mert viszonzott az erzes, de a korulmenyek nem voltak adva, aztan meg el is szabotaltam. Szamomra mar egyszeri szex lezaras lenne, pedig no vagyok, de ugy erzem, az egy eletre bekeretezett kep lenne, lezart egesz. Igy meg fajdalmasabb, hogy mire osszekerulhetnenk, mar annyi minden valtozott. Hat eve, ot eve, harom eve lett volna csodalatos az a beteljesules.
2021. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
Ez csak a hattyúk halála. Majd ha érettebben, higgadtabban gondolod végig, röhögni fogsz magadon, milyen bromságokat gondoltál. Nem most, de eljutsz ide is.
2021. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen személy az életemben, sajnos én nagyon mélyen szerettem, neki csak játék volt, sokszor úgy érzem. Bár sokszor állította, hogy nem, szerintem én egy eszköz voltam a kezében, hogy ő jobban érezze magát. Bár ez lényegtelen, ő így is elszórakozgat, az évek múlnak nélküle, én meg építem a saját életem. Tisztában vagyok vele, hogy mivel soha nem vállalt fel, soha nem is becsülne meg.
2021. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg annak, aki ezt érzi, tud fájni rendesen, még ha a másiknak nem is. Ez nem hattyú halála, ezen keresztül megy az ember. Ezt érzi és kész.
2021. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
A nők szoktak olyanok lenni mint a haszonállat, hogy birtokolni lehet, általában a férfit soha nem lehet birtokolni...
2021. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú sztorik…
2021. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

14-eshez hasonló a szitu. Egyrészt nem mertük bevallani se a másiknak,másrészt külső egyéb dolgok is közrejátszottak és én pl. éretlen is voltam ehhez,pedig akkor lett volna az igazi míg megvan a szikra és a varázsa.

Lehet egyszer összefúj még a szél,de jó kérdés tudunk-e még úgy viszonyulni a másikhoz.

2021. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!