Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogy az érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy az érettebb nők ennyire elutasítóak? (40-60)

Figyelt kérdés

Következő lenne a kérdésem. Miért van az, hogy odamegyek egy érettebb nőhöz, leszólítom vagy akár csak bókolok:

(Szia.Tudom furcsa lehet, hogy leszólítalak, "bemutatkozás", nem tudtam nem észrevenni, a különleges kisugárzásod, van kedved sétálni és beszélgetni egy kicsit?)

és kvázi lenézően reagál, vagy csak egy fellengzős "köszi" - t kapok?

Rossz a módszer, vagy mi lehet az oka ennek?

Hogyan lehetne "kialakítani" akàrmilyen kapcsolatot velük, értem ezalatt nyilván a szexualítást is... 20/F


2021. júl. 10. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert szemtelenül fiatal vagy. Én 32 vagyok, de ha én bókolok nekik szinte mindig zavarba jönnek. Két érett nővel voltam eddig és csodás volt a szex velük.
2021. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
anyád vagy öreganyád lehetne
2021. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
fújjj
2021. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
neked még áll rájuk?
2021. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
ez gusztustalan
2021. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
undorító
2021. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert belefáradtak a sok megcsalásba, válásba, rossz kapcsolatokba, plusz még ezekbe az új megközelítésekbe is...
2021. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert 20 éves vagy.
2021. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a nagyrészük már azelőtt kapcsolatban volt a jelenlegi párjával hogy te megszülettél volna. de ne add fel, nagynéném 50es, elvált, és volt már 20as sráccal. végül szakított vele mert zavarta a hatalmas korkülönbség
2021. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, én egy "érett" 39 éves vagyok, de ha hozzám így odajönnél, keresném a kandikamerákat. Egyszerűen annyira életszerűtlen, hogy egy 20 éves gyerek bármit is akarjon ettől a korosztálytól.

De ezt most tegyük félre, és nézzük a puszta tényeket. A "beleértve a szexualitást is" ebben az esetben azt jelenti, hogy kizárólag szexet akarsz, ezt mindannyian tudjuk. Nos, lássuk be, nem a 20 éves fiú a legjobb ebben. Amivel te többet tudsz adni, az a külsőd. 20évesen valószínűleg jobb tested van, mint a legtöbb 40-es, 50-es stb. pasinak. Viszont a nő korában ez már nem a legfőbb szempont a szexben. Nyilván volt alkalma már kipróbálni (ő is volt fiatal). A jó szexhez ez már kevés. Tehát inkább lefekszik olyannal, aki bár már nem olyan jó testű, de az ágyban többet tud nyújtani. (Én pont szeretem a fiatalabb fickókat, de azért legyen legalább 30.)

2021. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!