Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi el van már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi el van már késve a családalapítással?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 19:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
19%

9.-re.


Én a 60 évvel a 6. válaszodra reagáltam. Azaz, ha 40 évesen csinál gyereket, 60 lesz, mire a sráca 20. És ez nem gáz.

Vagy a fajtád hány évesen lesz apa? 15?

2021. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Fajtám??? Nő vagyok és 25 évesen szültem.


Én meg abból indultam ki hogy a környezetemben az elmúlt évben 6-an haltak meg 60-as férfiak.

Egy 20 éves fiatalnak még jó ha vannak szülei. És igen tudom hogy 40 évesen is halnak meg emberek mielőtt még megint belémkötsz.

2021. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
6%
Ma már azért gondolni kell arra, hogy a gyerek 25 évesen is tanulni fog...diploma nélkül elég nehéz boldogulni, nem úgy van hogy 18 évesen már dolgozik, aztán 20 évesen nősül. Ha valaki 40 évesen vállal gyereket, az már 60 éves lesz mikor a gyereke az egyetemet kezdi...nem egy életbiztosítás.
2021. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Amúgy igen.
2021. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%

Ne felejtsük el, hogy a Gyakorin kívüli, valódi, igazi világban, azért mire egy férfi odajut, hogy lakása, kocsija, normális fizuja, korrekt melója lesz, és így választhat magának egy minőségi feleségalapanyagot, addigra 35-40 éves.


Csak itt, a Gyakorin keresnek 22 évesen, vezérigazgatóként, havi 4 millát az emberkék, napi 3 órában, hómofiszbul.

2021. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
22%

Olyan emberként akit 40 körül vállaltak be a szülei: b...sszátok meg, ha azt tanácsoljátok, hogy középkorúan is simán lehet valaki tökéletes szülő.

Értem én, hogy ez valami beteg önigazolás is arra, hogy nem csak kérdező, de TI sem vagytok elkésve, de a helyzet az, hogy igen,el vagytok.

Egészen konkrétan nincs rosszabb annál, mint hogy fiatalon nézed végig ahogy szép lassan megöregszik és meghal a szülőd. 60 évesnek látni a szülődet 20 évesen szívszorító, ezt pedig nem kompenzálja az összehordott lóvé sem.


Nem minden a férfi kényelméről szól. Könnyű azt tanácsolni hogy szedjen össze egy fiatal csajt (aki majd az élete jobb éveit arra pazarolja, hogy ellássa a párját) és vállaljon gyereket amikor csak jól esik neki, leszarva a tényt, hogy így kicseszik a nővel, kicseszik a gyerekkel, sőt, kicseszik az unokákkal is, akik vagy a halálos ágyról fognak csak rá emlékezni, vagy pedig meghal, mielőtt megszülethetnének.


Egy ponton túl a családalapítás önzés. A 40es, vagy azon túli éveidben belekezdeni ebbe, az.

2021. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vagy elkesve.
2021. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%
35 évesen már fél lábbal a sírban vagy! Minek akarsz ilyenkor már gyereket? Még nő sincs az életedben? Lesz vagy 40 mire lehetne kölyök. Aztán lehet az érettségire se jut el neked már kampec lesz.
2021. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
19%
Igen, el van késve.
2021. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha találsz egy 25-30közti anyuka jelöltet akkor jó. Egyetemi csoport társam apukája 1905 ös volt enyém 1961 es. Emlékszem angol órán a tanár beszólt neki,hogy 1950 et akart biztos mondani. 70en évesen hozta össze apu a srácot
2021. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!