Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt is olyan szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt is olyan szerencsétlen 35 éves vagy a feletti egyre öregedő férfi, akinek nincs párja és vélhetően nem is lesz, mert se nem milliomos, se nem tesz neki sem jót az idő múlása (rondább lesz ő is, ahogyan én is)? Ti mit tesztek, elfogadjtok ezt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 15:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Akinek anno bejottem, 5-7 éve, az ha szingli, akkor is már rondának tart. Kaptam pár ilyet sajnos, h rám sem ismerni, annyira megvaltoztam rossz iranyba, hiába sportolok napi szinten és nem vagyok elhizva sem. Borzalmas erzes.
2020. dec. 18. 15:08
 2/17 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ilyen,mindkét nemben.
2020. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A rondasag egyre kevesbe lehet kifogas. Fiatalon talan meg felulertekelt, de ugye a szepseg valtozik, a rancok gyulnek 50 evesen mar tenyleg senkitol nem szoktak szemlyit kerni, hogy ellenorizzek, hogy nagykoru. Mas problema lesz ott, es par millio sem segitene rajtad.
2020. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
37 vagyok, nem 50. De hogy érted h a rondaság kevesbe lehet kifogás? Áztlagosnak tartom magam, mások is. Olyan semmilyennek. Beszélgetni jo velem, mást nem. Tehát nem taszitom a nőket, mert lazán szóba állnak velem, csak komolyabbra nem hajlandoak. Alacsony sem vagyok.
2020. dec. 18. 15:32
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
37 éves nővel próbálkoztál már?
2020. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem húsz évessel szoktam, elhiheted.
2020. dec. 18. 15:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod akkor en azt javaslom, hogy nezd meg az Idetlen idokig filmet. Talan lattad is mar korabban. Nezd meg, hogy mi mindent probalt ki a ficko, mire fel tudta szedni a kolleganojet. Nezd meg a jellemfejlodeset. A fulldurva "atlagos" ficko, hogyan valtozott meg a vegere. Az is tanulsagos, ahogy a bemagolt szoveggel probalt mas lenni, mint aki valojaban. Egy bizonyos ponton tul nem jutott. Amugy egy csopogos romantikus film, de azt a reszt jol mutatja, hogy mennyit kellett dolgoznia magan, mire labdaba tudott rugni. Ne csak azt lasd, hogy megtanult jegszobrot faragni, hanem azt is, hogy azzal erzest is tudott kozvetiteni. Nem olyan nehez a csajozas, de kell, hogy legyenek olyan kepessegeid, ami felkelti a masik nem erdeklodeset, hogy utana a szemelyiseged kosse le a figyelmet.
2020. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biztosan nem a kinézeteddel és a vagyoni helyzeteddel van a probléma, hanem az egyéniségeddel. Rengeteg nagyon csúf ismerősöm van, akiknek van családjuk. Ráadásul nem is milliomosok. Van köztük kimondottan csóró is.


Arra tippelek, hogy túl magasra teszed a mércét, vagy nagyon tutyimutyi vagy.


Én is 37 vagyok. Csúnya nő. Van párom. De ha nem lenne, akkor is könnyen találnék, mrt elég jó dumás vagyok és én pl. a szintén ronda pasikra indulok. Párom 45 éves. Tehát szépen benne van a korban. Ő is könnyen találhatna magának nőt. Szerintem akarat és bátorság kérdése az egész.

2020. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Keres egy 40 feletti nőt.Az nem fog fennakadni ezeken.
2020. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kis falumban, /10 éve/ az összes 30+ pasi elkelt. Párjaik, 40 körüli nők. Nekik a 2. házasságuk volt. A gyerekeik már kirepültek. A legtöbb még vállalt gyereket az új, fiatalabb párjával.

Aztán ott vannak a 30 körüli nők, akik valamiért szinglik ebben a korban. - Hosszú kapcsolatban volt, aztán szakítás lett nem házasság. - Későn érő típus. Ők már elköteleződnének és nem a királyfit várják, hanem egy korban hozzájuk illő férfit, aki szintén szeretne családot alapítani. Itt már nem játszik, ha nem alfa hím az illető. Szóval van esélyed Kérdező!

2020. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!