Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi el van már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi el van már késve a családalapítással?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 19:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

1.: 25 évesen csupasz popira csináljam fel a csajt?

2.: Oké, felcsinálom! De utána 5-6 év múlva válás. Akkor meg úgysem lát a gyerek majd.

2021. júl. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Körülöttem mindenkit otthagyott a csávója. Válaszd meg jól, te is! Semmiről sem vagy még elkésve. De 10 év alatt hozd össze!
2021. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Lakás, kocsi, jó állás van. Nő nincs még a láthatáron.
2021. júl. 24. 19:40
 24/30 anonim ***** válasza:
Akkor nincs baj. Ha lakás, kocsi és jó állás van, akkor nő is lesz, mégpedig igen hamar.
2021. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nincs! Ne felejtsük el, hogy a nők akkor szexelnek, amikor akarnak, a férfiak pedig a családalapítással vannak így!
2021. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem olvastam a kommenteket.


A férjem 35 éves volt mikor megismertem. 37 éves volt mikor első gyermekünket szültem.

Másodikat pedig mikor 39 éves volt.


Nincs lehetetlen.:)


Neki volt előttem felesége 10 évig, de ott nem született gyerek. Azt mondtak, hogy nem is lehet neki természetes úton csakis lombikkal.

Mi kétszer is megcáfoltuk.:)

2021. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Nekem apám 37 volt mikor megszülettem, ráadásul első gyereknek. De nem éreztem eddig soha hátrányt abból hogy ilyen "későn" lett apa.
2021. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
35 éves férfi vagyok, nincs senkim, de volt 6-7 éve egy anyukával kapcsolatom a kislány 4-5 éves kora alatt voltunk együtt. Most az egyik olyan unokatestvérem kislánya 3,5 akivel sokat találkozom, így a gyerekével is. 28éves korom óta sok minden történt "megkoptam" de szó ami szó unokatesóm kislánya kevésbé energia bomba mint exemé volt, de mégis jobban lefáraszt. Nem vagy elkésve, de próbálj fitt maradni, mert egy kisgyerekhez energia kell.
2021. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem akarja észrevenni, hogy az idő múlásával öregszik??? Ez érvényes a figyelemre, türelemre, kitartásra. Egy gyerekhez meg ezek igencsak kellenek!


Nem kell a szokásos "jajjj 25 évesen nincs még semmim, jajjj, a fiatalok mind elválnak" lőzungokat puffogtatni. Induljunk ki két azonos típusból. Egy fiatalnak ha 20 éves is lesz a gyereke, ő még csak 45. A másik 65. Aki ezt nem érti meg, azzal nem is szeretnék leállni vitatkozni.


Én a magam bőrén érzem, 37 voltam amikor a lányom született. 10 évvel hamarabb kellett volna. Az meg hogy élni meg szórakozni egy nagy baromság! Ha van egy gyereked felnősz hozzá! A többségben lévő agyatlan semmirekellőkkel nem kell jönni, ugyanis ők később is olyanok maradnak!

2021. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mar hogy a fenebe lenne? Konkretan egy nonek is vannak meg evei, de eseteben mar van ok izgulni, talal-e tarsat, mielott veszelyeztetett terhessegtol meg genetikai rendellenessegektol kene tartania.
2021. júl. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!