Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves szűz férfinak már mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz férfinak már mi jut csak a Dunába ugrás?

Figyelt kérdés
Kimaradt neki az egész fiatalság. A örömök, női test és társaság haszna. A legtöbb tini srácnak már volt kapcsolata. És akkor vannak a fiatal felnőttek és az öregedő 30 as szűzek. Az elveszett éveket már nem lehet pótolni. És mindenkinél hátránnyal indulnak. Így mi marad nekik ? A halál ? Hátha egy újabb életükben szerencsésebbek lesznek?
2021. júl. 11. 07:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2021. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Ott a Tisza is, az miért nem jó?
2021. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Nehogy azt hidd hogy olyan sokat vesztettél. A nők is átvernek, kihasználnak, elhagynak...nekem 26 évesen volt az első kapcsolatom, elég rövidre sikeredett meg ahogy a végén viselkedett velem a nő inkább kihagytam volna! Ismerősi körömben is látom hogy azoknak sem fenékig tejfel az élet akik jól keresnek és jól néznek ki. Lehet hogy alkalmira könnyen kapnak, de ez csak egónövelésre, önigazolásra jó ("bezzeg én..."). A bulizásról is tudok nyilatkozni, mivel egyetemista koromban elég sokat buliztam...ne sajnáld ezt sem hogy kimaradt az életedből, leisszátok magatokat meg baromkodtok, aztán másnap minden bajod van piától, a szervezeted is leépül tőle, a baráti kapcsolatok megszakadnak egy idő után, akivel annyit buliztál lehet 5 év múlva meg sem ismer az utcán!


Inkább azt sajnáld ha nem értél el semmit az életben! Ha csak tengeted az egyhangú napjaidat, arra várva hogy hátha történik valami és boldogabb leszel. Közben meg elszáll az életed. És nem, ne a nőket meg a bulizást sajnáld...

2021. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Bizony, csak az.
2021. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos tényleg nincs már kiút ilyen helyzetből.
2021. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Senki nem tudja halál után mi lesz, lehet hogy semmi és nem kapsz új esélyt, így semmiképpen se választanám. Előtted áll az egész élet, mi akadályoz meg, hogy jól érezd magad?


28 évig nem csináltál semmit csak vártad minden az öledbe pottyanjon. Mit gondolsz, el jött az idő, hogy tegyél valamit egy kapcsolatért?

2021. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%

Inkább örülj neki, hogy elkerültek a nők.

Én ha tehetném visszamennék az időben és messze elkerülném az összes nőt.

2021. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom miért adják itt a lovat a kérdező alá, hogy itt már semmi sem segíthet. Én 28 éves férfiként találtam meg életem szerelmét, ő 25 volt akkor és gyakorlatilag szűz, 3 1-2 hónapos kapcsolattal a háta mögött. Pont nem érdekelte volna, hogy nekem volt-e barátnőm előtte vagy sem (ja és mellékesen hozzáteszem, hogy igen csinos mások szerint is, és orvos). És több ilyenről is tudok. Akik kereseik azt a valakit, aki igazán megmozgat bennük valamit. Uncsitesóm férje is 36 volt, mikor elvette uncsimat. Előtte pár komolytalan kapcsolata volt. De egymásra találtak, házasok, és már a 2. baba jön idén 🙂

Nem feladni kell, hanem önfejleszteni és reálisan látni a helyzeted.

2021. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%
Járj prostizni! Még jobban is jársz, mert olcsóbb, mint barátnőt tartani, emellett kisebb eséllyel vernek át, és nem hazudják, hogy szeretnek.
2021. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

1. Halál

2. Próbálsz változtatni, ami valószínűleg nem fog sikerülni

2021. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!