Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves szűz férfinak már mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves szűz férfinak már mi jut csak a Dunába ugrás?

Figyelt kérdés
Kimaradt neki az egész fiatalság. A örömök, női test és társaság haszna. A legtöbb tini srácnak már volt kapcsolata. És akkor vannak a fiatal felnőttek és az öregedő 30 as szűzek. Az elveszett éveket már nem lehet pótolni. És mindenkinél hátránnyal indulnak. Így mi marad nekik ? A halál ? Hátha egy újabb életükben szerencsésebbek lesznek?
2021. júl. 11. 07:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
39%

Csúnya férfiből később se válik Brad Pitt. Elkezd kopaszodni, elhízni stb. Mutass már egy incel kinézetű pasit, 18-as, akiből Ryan Gosling lett 40-50 évesen.:D 1 a milliárdból, esetleg.


Ilyenekkel nyugtatják magukat a nyominger pasik, ahogy a kövér nők meg "rajtam legalább van mit fogni" dumával. :D


Amelyik pasi sármos 30,40 vagy 50 évesen, az 20on évesen se volt csúnya. Példának ott van Dancsó. Viszont szarból nem lehet várat építeni.


Férfiak többségénél is azt látom, hogy akit tinédzser koromban helyesnek tartottam, az 26 éves korára vagy elhízott, vagy megkopaszodott.

2021. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%
senki sem mondta, hogy most ébredjen tudatra.. ez inkább lustaság.. 11 évesen már elkezdjük a popokat nézni a nőkőn...
2021. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
75%

#21

Az elég béna aki 26 éves korára lerobban.

Vegyük az én példámat: 18 évesen egy szál bél voltam, 190cm magassághoz kb. 60kg, arcra úgy néztem ki mint egy kislány, mivel szüleim nem tehetősek ezért kínaiból öltözködtem, a hajamat ismerösünk nyírta 800ft-ért, stb.


26 évesen sportos testalkatom volt (mivel 20 évesen elkezdtem edzeni), az arcom is sokat változott az edzés hatására plusz az arcszőrzetem is megerősödött, mivel már dolgoztam a fizetésemből tudtam vásárolni minőségibb, divatos ruhákat, meg el tudtam menni havonta 2 alkalommal barberhez

Az első barátnőm 26 évesen volt, egy olyan nő akire minden férfi csorgatja a nyálát


Lehet hogy aki 18 évesen szépfiú volt és mindent megkapott a szüleitől az elkényelmesedik és lerobban. De aki szarul nézett ki az mindent megtesz azért hogy rendbe rakja magát.

2021. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

12.aki lepontozott mondja már el miért?

vagy szerintetek tényleg hlaálos a dunába ugrás? most komolyan..

2021. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az élet nem csak csajozásból áll, ha ennyire nem megy és nyűglődés a számodra, inkább foglalkozz mással, segíts embereknek, fogadj örökbe egy kiskutyát, utazz, építs karriert/vállalkozást, sportolj, gyűjts élményeket, akár menj el prostihoz vagy ami azért sokkal jobb, valamilyen intimitással foglalkozó programra/workshopra, ahol vannak nők is, stb.
2021. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!