Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek szükségük van egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek szükségük van egyáltalán férfira?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam a témán és szerintem ha a feminizmus a nőket teljesen felszabadítaná és nem kényszerítené őket semmilyen gyerekkoruktól kezdődően beléjük ültetett társadalmi elvárás, alapvetően tökéletesen meglennének a férfiak 99% -a nélkül. Elég lenne nekik évente 1 -2 alkalommal egy kinézetben felső 5% -ba tartozó modell fiú, hogy a minimális férfiak iránti szexuális igényüket, amit más nő nem tud megadni, kielégítsék, de egyébként tökéletesen jól megvannak férfiak nélkül.


Nőkre szüksége genetikailag csak a férfiaknak van és az emberi történelem során (már a kezdetektől) ők voltak azok, akik a saját akaratukat és szükségleteiket erőszak és társadalmi elvárások útján a nőkre kényszerítették.


Viszont pont ez volt az oka az egészen mostanáig mindenütt jelenlévő patriarchátusnak is, hiszen csak azok a társadalmak maradtak életben, ahol a férfiak rá tudták kényszeríteni a biológiai ösztönük kielégítését a nőkre, mivel ahol nem így volt, nem született elegendő gyerek.


Mindezekből következik, hogy bár a teljes párkapcsolati szabadság a nőknek előnyös és jól érzik magukat benne, az emberiség fennmaradásáért ezt mégis muszály bizonyos szinten korlátozni. Másik lehetőség a klónozás, vagy a férfiak számának drasztikus csökkentése abortusz/hormonkezelés (melyik nő mit választ) útján. Így a jövőbeni társadalomban csak nők lesznek és nem lesznek többé háborúk/konfliktusok.



2021. júl. 15. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
100%

"A társadalom már kisgyerekkorod óta arra nevel téged, hogy egyszer le kell ragadnod egy férfinál."


Ismételten tévedsz. Igen, a mesékben valóban hepiend meg boldoganamígmegnem volt, de bőven találkoztam olyan emberekkel, esetekkel, amikor egy embernek már több házastársa volt életében, és boldogan él a jelenlegivel. Nagynénim, valamelyik gyerekkori barátom apukája, csak hogy a jobban megmaradt emlékeimet említsem.


Kicsit később már tudtam, hogy ha egy kapcsolat, vagy épp házasság nem megfelelő, akkor ki kell lépni belőle. Az expasimmal sem működött, így nem is húztuk tovább egymás idejét.


A jelenlegi páromat nagyon szeretem. Párom, társam. Együtt élünk, szeretek vele lenni, és vele szeretném leélni életem hátralévő idejét.


Alfahím? Hogy definiálod?


Amikor megismertem, akkor még egy túlsúlyos fiú volt a gimiből. De megtaláltuk a közös hangot, így legjobb barátok lettünk - 3 évig voltunk barátok. Ezalatt sosem nyomult (bár első percben elmondta, hogy szeret) de mindig együtt bandáztunk, és mindig számíthattunk egymásra. Emiatt is mélyült a barátságom szerelemmé.

2021. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
84%
13-as vagyok, nincsenek lesz i hajlamaim. Kérdező, te nagyon beteg vagy. Akkor te is keress egy pasit inkább magadnak,ha ez szerinted annyira mindegy. Te kis fogyatékos buznyák.
2021. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: leszbi
2021. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk már ezt az alfahím dolgot. Múltkor futár gyerek remegve hívott fel, mert nem találta a címem, mondom ez tuti nálam is nyámnyilább. A csávó úgy nézett ki, mint amiről a csajok álmodnak. Még férfi szemmel is azt mondtam, hogy naaa öcsém, jó neked. Képzelem a csajokkal hogyan ismerkedik.


Alfahím XD


Szerintem te látens meleg vagy. Nincs baj ha meleg vagy, de miért nem mész és próbálod ki?

2021. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
89%

Azért durva hogy a saját beteg hazugságaidat tényeknek állítod be. Nem, a nőknek nem biszexuális a 90%-a, sőt, a fele sem. És nem a társadalmi nyomás miatt keresünk párt, hanem mert igényünk van szerelemre, törődésre, plusz sokan szeretnénk gyereket, családot.

Nem a felső 10%-ra nyomulunk, legföljebb a nagyon mutatós, csinos nők, nekem bőven megfelel egy pocakos, kopaszodó pasi is, ha átlagon felül intelligens, művelt és humoros. (Semmi olyat nem várok el, amit én nem tudok nyújtani, mielőtt ezt állítanád).


Onnan is látszik, hogy nem érted, miről szól egy párkapcsolat, hogy te csak szexről beszélsz, meg érdekről, hogy kinek mire van vagy nincs szüksége. A szerelem, társ, közös célok, összeillő stb szavakat nem sűrűn olvasom a hozzászólásaidban.

2021. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ha meleg tema: nem veletlenul van tobb ferfi meleg. Naluk erosebb a promiszkuitas, a szexualis vagy. Addig egy leszbi meg az intimitast jobban keresi a lagysagot stb.


Normalis nok a kemiat es osszhangot keresik. Ja, van a gold digger de ki a franc akar erdekkapcsolatot egy kirakat babuval?


Btw a szexualis intenzitasa is elter minden embernel. Van, aki heti egyszer ha akarja, van, aki napi tobbszor is. Olyat kell keresni, akivel ez megegyezik es nem lesz az, hogy az pasim elhidegult vagy a csajom frigid.


Ha ennyire zavar az emberiseg fenntartasa, te hany gyereket csinalnal es nevelnel fel ugy, hogy a gyerek felnottkent egy lesz szociopata?

2021. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
19%

Ez nem ilyen mechanika. Persze lehet ezt a sok marhaságot magyarázni, csak sok értelme nincs.

Az emberek nagy része, vágyik a társaságra, a szerelemre. A többség szerelmes is lesz, aztán hosszabb rövidebb időre össze áll valakivel. Ez megy már rég óta. Így is fog maradni. Attól mert pár hülye kitalál ilyen elméleteket, meg a saját elb@szott életéből fakadó frusztrációra magyarázatot, mert nem normális, attól a népek még nem fognak felkiáltani, hogy húú tényleg, erre még nem is gondoltam.

Ugyanúgy a lány bele fog szeretni a fiúba, a fiú a lányba, elcsattan az első csók, az első szex, az első baba stb...

Direkt írtam lányt és fiút, mert minden más csak az evolúció zsákutcája és káros az emberiségre.

2021. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
100%
A szükség az baj. Ha tudsz angolul, keress rá, mert ég és föld a különbség aközt, hogy szükségem van valakire (need), vagy akarok valakit (want).
2021. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
20%

Igen, kellenek a férfiak.


Már bocs, de a monitor amit nézel, az áramellátás, a honlap, amire írsz, az írás tudománya, amin keresztül most más emberekkel tudsz kommunikálni helytől függetlenül, mind-mind férfiak találmánya. Nézz körül, minden, amit magad körül látsz, az férfiak agyából pattant ki. Férfiak nélkül még a barlangokban laknánk 30 éves átlagéletkorral.


Szóval nem, nem csak genetikailag, hanem mindent ők adtak alánk, ami egy mai embernek a kényelmet, túlélést, szórakozást jelenti. Igen, voltak gonosz találmányaik is, ezt aláírom.


Én képes vagyok érzelmileg is kötődni hozzájuk.


Rohadtul bírom ezeket a vak nőket, akik szerint az élet játék lenne és kacagás férfiak nélkül, aztán a férfiak munkája nélkül 3 nap alatt kipusztulnának, azt is csak azért, mert annyit bír az ember szomjan. (A vízvezeték hálózatot is férfiak csinálják, tartják karban, és tudod a csapból nem a Szentlélek folyatja a tiszta vizet.)


25N

2021. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
57%

#39 Ezt a bolygót az emberi találmányok és a "fejlődés" cseszte el, nagy tapsot nekik. Most már visszavonhatatlanul rohanunk a vég felé.

Nem tudod, milyen lett volna egy nők által uralt társadalom, mert ugye nem így alakult. Amúgy nyilván egyik nem sincs meg jól a másik nélkül, és ha a nőket nem nyomták volna el, egyenlő minőségű oktatásban részesültek volna, nem nézték volna le a tanult nőket és nem szülőgépek lettünk volta évezredeken át, teljesen más arányban tettek volna a nők hozzá a találmányokhoz is. Egyébként sok női feltaláló van, csak még mindig nem beszélnek róluk. Az első számítógép programozási nyelvét is nő alkotta meg, Grace Hopper. Ő írta az első programot. A torpedó rádió távvezérlését is egy nő alkotta meg, Hedy Lamarr (Aki mellesleg egy fél zsidó magyar színésznő volt). De a papírzacskótól kezdve a körfűrészen át a golyóálló mellényig számos dolgot nők találtak fel. Akik mellé sokszor még gyereket neveltek otthon és házimunkát végeztek,mert akkor még ez volt a bevett szokás. Szóval azért, mert te nem vagy tájékozott, nem kell ám elájulni a férfiaktól, van nő aki fel tudja találni legalább magát ha mást nem :)


Ettől függetlenül még csak véletlenül sem erről szólt a kérdés. Arról szólt, hogy egy nőnek a saját, egyéni életében szüksége van-e férfire. És ez teljesen más téma.

2021. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!