Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek szükségük van egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek szükségük van egyáltalán férfira?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam a témán és szerintem ha a feminizmus a nőket teljesen felszabadítaná és nem kényszerítené őket semmilyen gyerekkoruktól kezdődően beléjük ültetett társadalmi elvárás, alapvetően tökéletesen meglennének a férfiak 99% -a nélkül. Elég lenne nekik évente 1 -2 alkalommal egy kinézetben felső 5% -ba tartozó modell fiú, hogy a minimális férfiak iránti szexuális igényüket, amit más nő nem tud megadni, kielégítsék, de egyébként tökéletesen jól megvannak férfiak nélkül.


Nőkre szüksége genetikailag csak a férfiaknak van és az emberi történelem során (már a kezdetektől) ők voltak azok, akik a saját akaratukat és szükségleteiket erőszak és társadalmi elvárások útján a nőkre kényszerítették.


Viszont pont ez volt az oka az egészen mostanáig mindenütt jelenlévő patriarchátusnak is, hiszen csak azok a társadalmak maradtak életben, ahol a férfiak rá tudták kényszeríteni a biológiai ösztönük kielégítését a nőkre, mivel ahol nem így volt, nem született elegendő gyerek.


Mindezekből következik, hogy bár a teljes párkapcsolati szabadság a nőknek előnyös és jól érzik magukat benne, az emberiség fennmaradásáért ezt mégis muszály bizonyos szinten korlátozni. Másik lehetőség a klónozás, vagy a férfiak számának drasztikus csökkentése abortusz/hormonkezelés (melyik nő mit választ) útján. Így a jövőbeni társadalomban csak nők lesznek és nem lesznek többé háborúk/konfliktusok.



2021. júl. 15. 09:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztottad az egyetlen választ, ami egyetért veled. Közben mindenki más meg nem :D
2021. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek az olyan elméleti fejtegetések, melyek meg sem említik egy párkapcsolat nők számára is előnyös érzelmi oldalát, az egymásnak nyújtott érzelmi támogatást és kiteljesedést/fejlődést, csak a testiséget. Sokat elárul ez a kérdező lelki világáról.
2021. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
100%
58 Nyugi, nő ilyet nem ír. És tudod, miért nem? Mert aki a férje lábtörlője akar lenni, az ezt a mai világban is megteheti, nincs semmi akadálya. Csak buta, primitív nő akarna olyan világban élni, ahol neki, vagy a lányának nincs választása. A patriarchális világ nem csak a nőket, hanem a férfiakat is tönkre tette. Hála istennek vége és mindenki szabad, hogy azt csináljon, amit akar. Aki tradicionális családra vágyik, élhet úgy, aki szabadságra, élhet úgy. Bolond lenne, aki ezt be akarná áldozni.
2021. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:
63: Ez a gond. Ahhoz, hogy egy állatfaj működjön, nincs szükség arra, hogy mindkét nem érdekei teljesüljenek. Ha megnézzük például a medvéket, a szexuális erőszak útján nemzett medvebocsok aránya 90%+.
2021. júl. 17. 16:05
 65/85 anonim ***** válasza:
100%
De mi nem vagyunk medvék. És a férfiak érdekei is ugyanazok,mint a nőké: szabadság, szabad választás, normális, harmonikus élethez való jog. Az, hogy lábtörlőt csinálhatsz egy nőből nem érdek hanem többletjog.
2021. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
70%

Nőként: a világon semmiben nincs "szükségem" férfira, esküszöm elgondolkoztam a kérdésen, de tényleg semmi támaszra nem szorulok az életem vezetéséhez, sem anyagilag, sem fizikailag, sehogy. Nálam pl kikötés volt, hogy csak akkor vállalok gyereket, ha egyedül sem okoz gondot megoldani változatlan életszínvonal mellett.

De nagyon szeretek egy férfit - aki amúgy szintén semmilyen téren nincs rám szorulva - és egyszerűen jól érezzük magunkat egymás mellett.

2021. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
13%
#66 De nagy, arcod van!
2021. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
7%

66


a fogalmakkal tisztában vagy? Ott vagy a csávó mellett, akkor csak kell. Ha nem kellene le sem tojnád az embereket vagy ezt a csávót. Dde, kell neked a társasága, szükséged van rá.


Csak próbálod mutatni a kemény mancit, de ha a pali lelépne és más nőt hülyítene, akkor meg nyafognál.

2021. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
85%
68: te már csak tudod rólam. Annyit mondtam, hogy egyikünk sem szorul a másikra, nem értem, mi ebben a bonyolult vagy ellenszenves. Szerintem ez a normális.
2021. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem szorulnál rá, nem keresnéd a társaságát és egyedül is totál ellennél.


A stílusod ellenszenves max.

2021. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!