Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire sikertele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire sikertelen a nőknél?

Figyelt kérdés

Nem volt eddig egy normális kapcsolatom. Kölcsönös szimpátia, vonzalom volt már de valamiért sosem lett belőle párkapcsolat pedig már rég óta szeretnék és 24 éves vagyok.

Vannak akik tiniként évekre szóló kapcsolatot tudnak találni, nekem meg ennyi idősen sem jön össze olyan gáz ez. Hajszálon múlt egyszer hogy legyen barátnőm, de a képbe bejött egy másik fiú:(


2021. júl. 17. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből ezt lehetetlen megmondani. Mesélj magadról kicsit. Miben volt más az a másik fiú?
2021. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mesélj még kérlek
2021. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont azért mert sikeres akarsz lenni.


Én akkor kezdtem el csajozni, amikor letettem az egészről és csak beszélgettem velük mindenféle "bnő szerzési vágy nélkül" .. lett is bnőm rövid időn belül.

2021. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy alfa. Ez a sorsod. Sajnálom.
2021. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!