Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a bunkó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a bunkó, alpári személyiségű emberek könnyebben találnak barátnőt, társat mint a normális értelmes gondolkodással, mentalitással és értékrenddel rendelkező férfiak?

Figyelt kérdés
Ráadásul a nők legtöbb esetben még ragaszkodnak is az ilyen abnormális férfiakhoz. Ez miért van?

#társkeresés, abnormalitás
2021. júl. 20. 19:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem a kinézetre mentem egyébként, sokkal fontosabbak számomra a belső értékek. #10
2021. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
41%
Ezek viszik előre a társadalmat, a nőket, akik majd sírnak-rínak, hogy át lettek b*a, lett egy pár pulya, akiket felnevelhet - egyedül.
2021. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
Meg a pasik, akik összejönnek 15 évvel fiatalabb, csinosabb nőkkel, majd sírnak, hogy a nő csak kihasználta, lehúzta pénzzel, meg rajta kapaszkodott fel.
2021. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%

11


Neked milyen belső értékeid vannak a szürkeegér nőddel és szeretőddel, mesélj már.

2021. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Miből gondolod, hogy a normális pasik nem kellenek nekünk?
2021. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15-ös, nem mondtam hogy a normális pasik nem kellenek a nőknek, az a kérdés hogy az abnormális gondolkodású, mentalitású és értékrenddel rendelkező férfiakhoz miért ragaszkodnak nők illetve miért találnak az ilyen deviáns személyiséggel rendelkező emberek könnyebben párt maguknak mint a normális férfiak? Évek óta olvasgatom a felnőtt párkapcsolatok rovatokat, ez idő alatt rengeteg párkapcsolati problémával kapcsolatosan kiírt kérdést olvastam el, sokhoz írtam véleményt, vagy adtam tanácsot, javaslatot. Nagyon sok olyan kérdés kerül kiírásra, amelyet egy nő vagy lány ír ki, hogy mennyire semmibe veszi a párja, mennyire nem foglalkozik vele, hogy fontosabbak neki a haverjai, barátai, vagy akár az autója vagy valamilyen káros szenvedélye van a férfinak például az alkohol, számítógépes játékok vagy bármi más, rosszabb esetben testileg-lelkileg bántalmazza a férfi a barátnőjét, ettől függetlenül a nő mégis ragaszkodik hozzá, szereti őt és nem akarja elhagyni. Erre irányult a kérdés hogy ez miért van? Miért ragaszkodnak, kötődnek érzelmileg ilyen emberekhez?
2021. júl. 20. 22:13
 17/26 anonim ***** válasza:
31%
ha normális alatt nyomit és átlag alatti kinézetű férfiút értünk akkor már is tiszta a kép miért is van ez a szitú.
2021. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

amúgy kérdező te is lehetsz deviáns mivel még nem volt kapcsolatod, és kapcsolatban jön ki igazán az ember valós személye.. tudod ez olyan , hogy 13 éves koromig azt mondtam soha nem iszok alkoholt mert az rossz, aztán 15 évesen meg már bele mentem .. tehát sokáig prédikálunk vízet, amíg el nem kezd a végén a bor ömleni és mint tudjuk sok emberre rossz hatással van az alkohol..

minden szűz fiú azt állítja mekkora férfi lenne egy kapcsolatban, de ezek olyan tapasztalat nélküli viziók a fejben.. mint amikor látsz egy könnyűnek tűnő munkát és azt mondod, ne nevettes ezt bárki megtudná csinálni aztán amikor neked kellene akkor 1 hét után ver az ideg ..

2021. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

17-es, nem, a normális alatt normális kinézetű férfit értünk akinek nincs testi hibája vagy előnytelen külseje.

Bár itt inkább ahogy a kérdésben írtam a belső tulajdonságokról, mentalitásról, értékrendről, gondolkodásról van szó és nem a külsőségekről.

2021. júl. 20. 22:33
 20/26 A kérdező kommentje:

18-as, miből gondolod hogy nem volt kapcsolatom? Volt párkapcsolatom, több is igaz, komolyabb, hosszabbtávú csak egy.


Írtad hogy rossz hatással van az emberekre az alkohol. Nekem a családban több családtagomnak, nagyszülőnek, szülőnek is volt alkohol problémája, egyikőjük ebbe is halt bele. Én is örököltem ezt a fajta alkohol szenvedélyt, fiatalabb koromban többször be is rúgtam, igaz sosem váltam alkoholistává csak nehezen tudtam megállni a mértékletességet. Idővel mégis sikerült ezt legyőznöm magamban, egyáltalán nem kívánom az alkoholt így évek óta egyáltalán nem is iszom. Rajtunk múlik a döntés hogy az adott káros szenvedélyünket le tudjuk-e győzni magunkban vagy önpusztító életmódot folytatunk.

2021. júl. 20. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!