Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szakítanak ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szakítanak ha a férfi gyűlöli a nő kutyáját, cicáját?

Figyelt kérdés

Vagy ha randizás időszakában kiderül akár ki is ábrándulnak az "álompasi"-ból?


Tudjátok vannak férfiak (nők is) akiknek megmagyarázhatatlan gyűlöletük van kisállatok, kutyák, cicák iránt.



2021. júl. 22. 21:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Nekem a macskám fontosabb bárkinél. Ha nem szereti, akkor viszlát
2021. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell szeretnie, de ha kategorikusan gyűlöli, akkor igen, az kizáró ok.

Én sem szeretem a macskákat, de ez nem jelenti azt, hogy gyűlölöm vagy bántanám. És ha mondjuk a páromnak lenne, akkor tolerálnám.

2021. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
28%

Utálom a kutyákat, nyáladzanak, ugatnak, büdösek, kiszámíthatatlanok, követelőznek. Sajnos csak ilyen csajok vannak többségben, akik ilyen kutya imádók.. de mivel utálom a kutyákat, ezeket a csajokat alapból lehúzom a listáról. Nekik is jobb meg így, meg nekem is.


Szóval a kérdésre válaszolva. Össze sem jönnék vele.

2021. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
71%
Lapát.
2021. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
46%
#13 jó nagy egy féreg vagy. Nem is értem hogyan lehet utálni a kutyákat...
2021. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
72%
13-as, óriásit veszítettünk veled:D
2021. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
79%

Sokat elmond az emberről, ha ártatlan, senkinek nem ártó állatokat gyűlöl... Eddig akárhány ilyen emberrel találkoztam, mindegyiknek undorító, utálatos személyisége volt, tehát még 1 randin sem jutnánk túl, nem hogy több randi...

Szerencsére az egészséges lelkű emberek nagy része szereti az állatokat, úgyhogy nem maradunk le semmiről.

2021. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
29%

Kutyákat írtam, nem állatokat. Más állatokat szeretek.


Én is jobban jártam, mert legalább macskással jöttem össze.. Persze macskákat lehet utálni nyíltan, kutyákat nem.. Érdekes :))

2021. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
61%

"Én is jobban jártam, mert legalább macskással jöttem össze"


Legyetek boldogok, nem igazán érdekel:D

2021. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
77%

Nem neki kell szeretnie az én állatomat.

A párom kifejezetten utálja a kutyákat,és fél is a nagytestűektől.Én meg az ő tarantulláját utálom mégis az éjjeli szekrényen van kb 4 karnyújtásnyira tőlem az ő oldalán.

Ettől függetlenül együtt vagyunk,mindenkinek van valamije amivel a szabadidejében foglalkozik.

Nekem nem kell szeretnem az ő állatát nekem pedig az övét.Ha közös egy állat akkor persze,ez egy alap dolog,de ÉN vállaltam egyedül kutyát jóval ő előtte.

2021. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!