Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szakítanak ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szakítanak ha a férfi gyűlöli a nő kutyáját, cicáját?

Figyelt kérdés

Vagy ha randizás időszakában kiderül akár ki is ábrándulnak az "álompasi"-ból?


Tudjátok vannak férfiak (nők is) akiknek megmagyarázhatatlan gyűlöletük van kisállatok, kutyák, cicák iránt.



2021. júl. 22. 21:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
61%
Én szakítanék, sőt...össze se jönnék vele.
2021. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
22%
Itt is kiteljesedett, hogy a kutyások nagyrésze teljesen elvakult buta valaki. :)
2021. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
27%
A szó, amit keresel, az a "megmutatkozott". A nagy része pedig két külön szó.
2021. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
27%
Majd én eldontom, hogy mivel fejezem ki magam. Meg azt is eldontottem, hogy kiskoromban 3x is indokolatlanul harapott meg kutya. Édesanyámat kétszer és mindkétszer ölteni is kellett a kezét. Szóval igen, kivétel nélkül utálom őket. Ez az én véleményem. A kérdező is kérdést tett fel. Attól, hogy ez meg azok le vannak pontozva. Az csak egy jogos vélemény, válaszolva az eredeti kérdésre. Az már a ti szégyenetek, hogy azért, mert van az embernek határozott véleménye, csak éppen negatív, akkor 0% ra kell lepontozni :)
2021. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a kutyával lenne gondom hanem a kibírhatatlan okoskodó sogornovel.
2021. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
31%
Lemaradt 30/N
2021. júl. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
60%

"Majd én eldontom, hogy mivel fejezem ki magam"


Akkor találj ki egy saját nyelvet, mert a magyarnak megvannak a szabályai.


"Szóval igen, kivétel nélkül utálom őket." Ez a végtelenül ostoba ember ismérve. Összefüggést látok eközözz, és az írásod között.

2021. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
21%

Miért lettem lepontozva azért,mert én nem dobnám ki a párom csak mert utálja a kutyákat?

Neki is ki kellene dobnia amiért én utálom a pókokat?

Nevetségesek vagytok..

2021. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
0%

Én alapvetően szeretem az állatokat (nekem is van), de vannak határok. A kutya/macska régen haszonállat volt a portán, nem szobadísz vagy napszemcsi helyetti kellék amivel lehet villogni mások előtt az utcán, hogy "né' milyen jófej ember vagyok"!

Alapvetően a tulajdonosok legalább 70%-ának nem való állat. (semmi értelme napi 12 órákra egyedül hagyni egy lakásban, akkor inkább ne legyen. Például)

2021. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
37%

elég hogyha semleges, nem kell simogatnia se a macskámat csak ne is bantsa ne lokje le meg ne tiltsa ki. Nalunk ugy van hogy a macska feljon az agyra de hozzam jon az en oldalamra mert en simogatom O max megvakargatja a fulet de nem erdekli szerintem ez igy tok oke.


Amugy meg adjon egy eselyt az allatnak hatha megkedveli. En a macskakat szerettem a kutyak kozul meg a kocos fajtakat max de ahova koltoztem ott volt egy pitbulszeru kutya es sose volt szimpi az ilyen harcikutya de ez a kutya nagyon aranyos olyan mint egy bébifóka amilyen fejeket vág

2021. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!