Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki kifejezetten a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki kifejezetten a külseje miatt bukott meg párkeresés terén? 31F

Figyelt kérdés
Aki nem is teszi magasra a mércét, és az élete rendben van a többi területen is. (munka, hobbi, szociális élet). Vannak barátaim, vezető pozícióban vagyok, anyagiak terén jól állok, sportolok, de egyszerűen külsőre egy lánynak sem tetszem. Szeretnék családot, de még egy olyan nőt sem sikerül találni aki ismerkedne velem. Jó a beszélőkém is, nem vagyok visszahúzódó, valaki küzd hasonló gondokkal? Sajnos a kinézetem nagyon kevés ezt elfogadom, általában mondják is, alacsony vékony stb, nem a legjobb gének. De emiatt nem lehet egyetlen barátnőm sem? Nyilván szűz is vagyok ezt mondanom sem kellene itt :).
2021. júl. 23. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8: persze, kell még lakás, kocsi meg egy rakat pénz is.
2021. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Ilyen nem létezik. Kizárólag az önismerethiányra vezethető vissza minden. A kinézet nem számít.


Csak a személyiség számít.

2021. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


Ne áltass már minket, te sem jönnél össze egy Shrek, vagy egy Molnár Krisztián kinézetű emberrel, hiába szórakoztató, meg jó a személyisége...

2021. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12


Igazad van. De a gyakorlatban tenyleg igy van? Sokan mar azert elutasitjak a masikat, mert nincs kocsija, vagy fancy munkaja

2021. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nem mondom, hogy teljes mértékben a külsőm miatt, de nagyobb részben igen. Az a tipikus jófiú vagyok. Rengeteget dolgozom a nyáron, mérnök hallgatóként tanulok -szvsz nem vagyok hülye se és rengeteg dologról el lehet velem beszélgetni-, nagyon szorgalmasnak mondanak sokszor és kitartónak. Spoortolok is rendszeresen, nagyon szeretek sokat mozogni, mondhatni lételemem, szóval nem vagyok ez a bepunyult, tunyulós lusta jános. De ennek ellenére még nem sikerült összehozni barátnőt. Lett volna már rá jelentkező, de egyáltalán nem éreztem vonzalmat feléjük és nem sok minden közös volt bennünk, akik meg nekem voltak szimpatikusak Ők pedig nem nagyon mutattak érdeklődést felém. Néztük egymást sokszor, összeakadt gyakran a tekintetünk munka közben, de sosem éreztem azt, hogy azért mert bejövök nekik, hanem csak ilyen ,,miért néz ez a hülye" nézés.


20f

2021. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ne áltass már minket, te sem jönnél össze egy Shrek, vagy egy Molnár Krisztián kinézetű emberrel, hiába szórakoztató, meg jó a személyisége..."


Sejtettem, hogy valaki egyből egy extrém példát hoz majd fel, mint ellenpélda. Normális személyiséggel nem lesz valakiből Molnár Krisztián, mert nem lesz igénytelen és hanyagolja el magát.

2021. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!