Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki magyarázza már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki magyarázza már meg ennek mi értelme? Rád ír a pasi, te válaszolsz, aztán ő már kb csak egy nap múlva válaszol megint 😅 És általában ezt csinálja.Ilyenkor mit hisznek, vagy mit éreznek az ilyenek...

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 10:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

Pasiként az a tapasztalatom, hogy ha mindig azonnal válaszolsz, akkor a nőkben elindulnak veled kapcsolatban olyan gondolatok, hogy “ennek tuti nincs élete”, vagy “biztos élőben is ennyire teperne értem, tuti papucs”, és megszűnik az érdeklődésük, szóval ezzel vigyázni kell.


Én ha ismerkedek, alapból egy nap max 2x válaszolok egy nőnek. Ha ezt a szememre hányja, megmondom neki, hogy van a saját életem, nem ülök egész nap a gép előtt. Akinek ez nem tetszik, elkezd hiszti vagy előjön bármilyen red flag amiből látni hogy kattant, azt offolom.


A több nőre írást megerősítem, én is egyszerre több nőre rá szoktam írni, ha vannak a láthatáron. Nyilvàn olyanra írok rá, aki érdekel, de amíg nem alakul ki kapcsolat, addig igenis több vasat tartok a tűzben, hogy ha több hónap után mégsem akarja a dolgot a nő, akkor ne kelljen újrakezdeni a legelejéről az ismerkedést egy másikkal. Jártam már úgy, hogy 4 hónapig ismerkedtem egy lánnyal, csak őrá figyeltem, és mire találkoztunk volna bekattant nála valami, elment egy szórakozóhelyre és lepipantotta az első kant, aki az útjába került (persze erről is én tehettem).


Szóval összességében már az ismerkedés elejétől figyelni kell a dominancialibikókára, ha nagyon alulpozícionàlja magát a férfi, akkor a nő dobni fogja, lefekszik az alfahímmel, aki megcsalja, utána pedig jön a hiszti, hogy “hova lettek a nornális pasik”. Ezt megelőzve tartjuk kézben az elejétől a gyeplőt, aminek az egyik jele, hogy nem írunk akkor vissza, amikor ti azt épp elvàrjàtok. Ha nem tetszik, megyünk a következőre. Ez a háttere annak, amit kérdeztél kérdező.

2021. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt itt egy ilyen "nő" nemrég, aki olyan egyszerű volt, mint a faék és még egy kérdést sem tudott/akart feltenni az üzenet-váltások során. A hab a tortán az volt, amikor a fontosabb kérdéseimet ignorálta. :) Nálam ilyenkor vége a történetnek, szó nélkül lelépek. :) F
2021. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es jól leírta.
2021. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok, szerintem is jó lleírtam, mégis le lettem pontozva
2021. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

14


Mert fáj nekik az igazság.

2021. júl. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
11-es en nem pontoztalak le, de szerintem eleg furcsa, amit csinalsz. Egyreszt ugy jatszmazol, mint egy tini, mutatod a meno elfoglalt embert, mikozben nem vagy az. Masreszt ha valakit honapokig kell fuzogetni, akkor ott benned van a hiba, hogy 3 randi utan nem tudjatok eldonteni, hogy legyen-e tobb a dolgobol vagy sem. Ez maximum 1 honap. Ne jatszd itt, a mennyi energiat tettem bele dolgot. Annyit, amennyit a masik. Ha 1 honap utan kiderul, hogy nem vagytok egymasnak valok, az kidobott dolog? Ketlem. En tovabbra is azt mondom, aki elerhetetlen, azt nem lehet komolyan venni. Attol erdemes hamar elkoszonni, majd mosokkal jatszmazik, amennyit akar. Ha van ra valos oka, ha nincs. Gyorsabban talalsz egy olyat, aki ra is er, amikor ismerkedesrol van szo, mint egy barmi miatt is elfoglalt ember. Az osszes elfoglalt emberrol le tudok mondani latatlanba.
2021. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.


Nem játszmázom, valóban nem ülök egész nap a gép előtt mást sem csinálva, minthogy az éppen aktuális jelölt beszélgetési igényét elégítsem ki (ahogy ezt a 11-es kommentemben meg is írtam). Felnőtt ember vagyok, megvan a saját életem, és ennek az életnek a párkeresés is egy része, nem egésze, tehát nem a teljes napom azzal telik, hogy azon gondolkodom, hogyan tudnék becserkészni egy lányt.


Én a játszmázás és a manipuláció alatt inkább azt érzem, amit most te csinálsz, kedves 16-os. Leírok konkrétumokat, te pedig valótlan dolgokat teszel hozzá, mint hogy én "mutatom a menő elfoglalt embert, miközben nem vagyok az".


A "fűzögetés" elfogadható idejéről pedig megkérdezném, hogy ez a "max 1 hónap" honnan jött neked? Valami Blikk magazinban láttad? Az ismerkedés szakasza mindig egyéntől függ, illetve attól, hogy két embernek mennyi idő kell, hogy kialakuljanak az érzelmek. Ha az illető lassan nyíló típus, engem pedig érdekel, akkor igenis akár 4 hónapig fogok neki irogatni, hivogatni, találkozgatni - az már egy másik kérdés, hogy ilyenkor járhatok úgy, ahogy a 11-es válaszomban leírtam.


Én azt érzem, hogy alapvető dolgokkal nem vagytok tisztában, és olyan értelmetlen gátakat állítotok fel magatokban, minthogy "ha valaki nem ír vissza 30 percen belül, az biztos hogy letoj engem, mással chatel, vagy csak szimplán nyomorok", aztán meg sírtok, hogy hol vannak a normális palik. Már bocsi, de már a kommentedben annyi red flaget látok, ilyen mentalitással egy rendes pali messzire elkerül. A sikertelen párkapcsolati élményeid feldolgozásában pszichológus segítségének igénybevételét érdemes lehet megfontolni.



Várom a 0%ot

2021. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Már megint tökéletesen leírtad 11-es :D
2021. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
72%

17, nem talalt, ferfi vagyok. A fo problemat abban latom, hogy amit te erenykent hozol fel, az valojaban hatrany.


"Felnőtt ember vagyok, megvan a saját életem, és ennek az életnek a párkeresés is egy része, nem egésze, tehát nem a teljes napom azzal telik, hogy azon gondolkodom, hogyan tudnék becserkészni egy lányt."


Felseggel probalod megulni a tarskereses lovat. Nem lehet ugy tarsat keresni, hogy valahol a 20. prioritas kornyeken tanyazik, es elobb van a grillsuto aranak a valtozasanak a kovetezese a masik felnel, mert most eppen a grillsutot akarsz venni. Igen, eljatszhatod a 21. szazadi remetet, akinek nincs telefon a zsebeben es keptelen par sort is valaszolni elfoglaltsagra hivatkozva, de ennek meg is lesz az eredmenye, le leszel pattintva. Az ilyen ember nem kepes energiat beletenni egy ismerkedesbe es nem is keres komoly kapcsolatot. Ismerek ilyet joparat. Sose fognak becsajozni. Csak ulnek a kis langyos vizukben, a masiktol varjak, hogy vigye a hatukon. Ez nem igy mukodik. A ferfi az aki iranyitja a dolgokat, a kapcsolat elejen o adja a lenduletet az ismerkedesbe. Lehet, hogy te ezzel nem vagy tisztaban. Nem gond. Csak akkor ne csodalkozz, ha 4 honap utan is lapatra tesznek ezzel a mimoza hozzaallasoddal. Rolad sose fogja elhinni egy no sem, hogy a tenyereden hordoznad. Tok mast ertenek ezalatt, mint amit te. Az ismerkedes pont errol szol, mit tudsz magadbol megmutatni. Hat eleg keveset. A nok az erzelmi biztonsagot (is) keresik. Te meg azt mutatod, hogy szarok ra mit irogatsz, majd valaszolok, ha kedvem lesz. Durva red flag. Ellenben ha ertelmes vagy, akkor levelezobaratnak megtartanak, ki tudod tolteni azt az uresjarati idot, amig talalnak maguknak egy eletrevalo ferfit. Mar akkor elveszitetted a versenyt, amikor a rajtracsra felsorakoztatok. A mezes-mazos modorod ezen nem segit.

2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ismét 11-es vagyok.


1. Megint azt érzem, hogy teljesen ki van forgatva, amit leírtam. Abból, hogy én azt írtam, hogy a párkeresés az életem része, és nem egésze, te eljutottál oda, hogy én a legjelentéktelenebb semmiséget is előbbre sorolom az életemben, mint a potenciális párjelöltet. Amit leírtam, az nem ezt jelenti. Arra reflektáltam, hogy én nem rendelek mindent alá a nő igényeinek. Ellenben a chatelésnek, telefonbeszélgetésnek és találkozásnak is megvan a maga helye, ideje. Ha nincs rend az ember életében, akkor nemcsak a párkapcsolat, hanem a többi terület is megsínyli. Hogyan tudnék pl nappal a munkàra koncentrálni, ha egész nap ott pittyeg mellettem a telefon, hogy írjak már vissza? Te azt gondolod, hogy egy férfi irányitson, én azt, hogy legyen tisztàban az elveivel, és legyen kiegyensúlyozott, ezek adnak egy olyan tartást és önbizalmat, ami alapvetően imponáló egy nő számára. Mégegyszer írom, hogy megértsd: az egyensúly a kulcs.


2. Nem hiszem, hogy a párkeresés témában általánosítani kéne. Nem csak az a férfi sikeres, aki irányít, van olyan nő, aki számára ez taszító. Engem szedett már fel nő olyan értelemben, hogy jelezte, mikor térjünk át a chatelésről a hangüzire, hangüziről a telefonhívásra, telefonhívásról a találkára. Aki azt mantrázza, hogy egy férfinek/nőnek ilyennek kell lennie, az görcsössé válik, és nem lesz sikere a párkeresésben. Az egésznek az a kulcsa, hogy tudd, hogy milyen vagy, vállald is fel, és ne változtass magadon más kedvéért. Ha ez megvan, akkor tudod bevonzani a párodat. A többi csak rizsa.


3. Ha a párkapcsolatra kerül a sor, akkor én alapvetően egyenrangú viszonyban gondolkodom. Tehát figyelembe veszem, hogy mi fontos a nőnek, de a nő is vegye figyelmbe, hogy mi fontos nekem. Azt a nőt, aki nem fogadja el, hogy nekem más elfoglaltságom is van amellett, hogy vele ismerkedek, max alkalmi kapcsolatnak tudnám elképzelni. Tudom, hogy sok lúzer piedesztára emeli őket, mert náluk van a világon az összes punci, de ez nagy hiba. Akkor fognak férfiként tekinteni rád, ha te is férfiként kezeled saját magad, tehàt nem rendelődsz alá, tudod, neked mi a fontos, és abból nem engedsz.


4. A párkeresési kudarcokkal hiába példálózol, mindenki belefut ilyenekbe. Én nem bánom, hogy belefutottam, mert tanultam belőle.


Az írásodból az jön le, hogy nagyon egysíkúan gondolkodsz, azt gondolod, hogy csak az él boldog kapcsolatban, aki a nők kedvére tesz. Pont hogy nem. Ha legközelebb ismerkedsz, próbáld ki, milyen az, amikor felszólalsz amellett, hogy a te igényeid szerint alakuljon valami. Meg fogsz lepődni.

2021. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!