Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ismertek sok alacsony/cs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ismertek sok alacsony/csóró/nem jóképű pasit akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Mert én igen, akár ezek együttes kombinációjával. Komolyan nem értem azokat, akik ezen tulajdonságaikra fogják, hogy pls soha nem volt mèg barátnőjük. Éltem Pesten és kisebb városban is, de rengeteg ilyen példát láttam mindehol. Akkor mégis miért hangoztatják itt, hogy "nem lesz nőd, ha nem vagy jóképű/pénzes/magas/kigyúrt..."

2018. ápr. 14. 21:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Én meg egyetlen ilyet sem ismerek. Na akkor most kinek van igaza?
2018. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Én is ismerek, többet is, a barátnőjük is hasonló külső adottsággal rendelkezik. Boldogok, többnek gyerekük született, szeretik egymást.
2018. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jaguar, ha többen több ilyet ismerünk, akkor már minimum arra van bizonyíték, hogy léteznek ilyen férfiak :D Ha pedig többünk környezetében gyakori ez, pici arra az esély, hogy valami nagyon különleges álomföldén éljünk.

Érted? :3

2018. ápr. 14. 21:17
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nincs olyan férfi ismerősöm, akinek ne lenne valakije. Sőt, nőt se. Ezért is vagyok kakukktojás a családomban.
2018. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
Aki nem ismer ilyet/vagy legalábbis nem tud ilyenről, az melyik bolygón él? :D Még az útszéli csöveseket is szoktam nővel látni. Bár azok nyilván olyanok is.
2018. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Lazy Lover ***** válasza:
27%
nem!
2018. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
26%
Felőlem kiülhetünk a Deák térre megszámolni mennyi ilyen pasit fogunk látni barátnővel másszkálni.
2018. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Beszállok, én sem ismerek egy ilyen férfit sem... aki bármelyik tulajdonsággal rendelkezik ezek közül és ismerem, egynek sincs barátnője...

De bemehetünk a városba,és megszámolhatjuk hány ilyen van ténylegesen. :)

2018. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Aki szerint nem létezik ilyen, azok szerint mi (akik a szóbanforgó egyedeket látjuk) hallucinálunk?
2018. ápr. 14. 21:39
 10/25 Skaiiripa ***** válasza:
48%
Az egyik szép és okos lány ismerősömről nemrég tudtam meg, hogy összejött egy sajnos rém csúnya pasival, aki egy gyárban műszakvezető. :) De lehet csak haluzok és nem is léteznek 🤔
2018. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!