Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme emiatt rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme emiatt rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal instagramon. Sokat beszélgettünk, elég közel kerültünk egymáshoz lelkileg. A következő lépés a személyes találkozó lett volna (legalábbis szerintem), de mivel mindketten dolgozunk ez nem egyeztethető össze olyan egyszerűen. Én mindenesetre augusztus közepén akartam felvetni neki a találkozás ötletét. Aztán most kb. 2 hete megcsappant a beszélgetés köztünk. Eddig is inkább én kerestem, mindig én voltam, aki először ír. Aztán ezt meguntam, és nem írtam neki. Na azóta kb. egyáltalán nem beszélünk. És akkor itt jön a másik dolog. Én levelezőn egyetemre járok, ahol összeismerkedtem egy lánnyal, akivel szintén elég jóban lettünk. Ez a lány ma elhívott sátorozni, ami vagy ezen a hétvégén, vagy a következőn lenne. Viszont úgy érzem, hogy furán venné kibmagát, ha elmennék velük sátorozni a másik lánnyal szemben. Vagy túlgondolom ezt az egészet és le kéne tojjam azt a lányt, aki nem keres magától?

2021. júl. 27. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy túlgondolom ezt az egészet és le kéne tojjam azt a lányt, aki nem keres magától?"


Pontosan ezt kell tenned...

2021. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát még jó, hogy szard le. Azzal a lánnyal még csak nem is találkoztál, azt se tudod, ki az, mondhatjuk úgy, hogy egy virtuális világ. Főleg, hogy érezhetően nem is akar találkozni veled. Ő nem a barátnőd, hogy bármilyen magyarázattal is tartoznál neki. Sőt, szerintem nyugodtan el is felejtheted. Koncentrálj 100%-ig arra a lányra, aki valóban érdeklődik utánad. Oda tedd az energiádat, ahova van értelme.
2021. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az első lányhoz semmi közöd. Azt hiszed közel áll hozzád, hát nem. Még nem is találkoztatok! Fogadd el, hogy ez ennyi volt és éljél az új, valós lehetőséggel!
2021. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: egyik lány kb csak vàlaszol, a màsik làny mèg kezdemènyez is, van ràd ideje , és hajlandó veled talàlkozni


"nem keres magàtól"

2021. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te hogyan jellemezned, kapcsolat az ami kozted meg a csaj kozott van? Meg megmagyaraznod sem kell, de erre lehetoseg sincs, ha o nem ir rad, igaz?
2021. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát! (mindenkinek ment a zöld kéz)

Teljesen logikus amit írtok, nem tartozom semmilyen magyarázattal annak a lánynak, aki nem ír. Csak tudjátok én úgy vagyok vele, hogy hiába nem ismerem személyesen, attól még nem akarom megbántani vagy ilyesmi.

2021. júl. 27. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megbántani, egyáltalán nem érdekled a leírás szerint.
2021. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első lány szarik reád, várta, hogy neked essen le, mert lusta lerázni. Menj csak sátrazni.
2021. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy fontos neki csak lelki szemetesládának használ téged.

Engedd el.

2021. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Túl korrekt vagy erre a világra!


A lányok tudod, hogy hány pasit szoktak egyszerre talonban tartani...? Egy fél tucatot általában biztos. Ha az egyetemen megismert lánnyal elkezdett alakulni valami, akkor ne ereszd el a lehetőséget egy instás luvnya miatt, aki hetek óta még csak nem is ír!


Ébresztő!


F

2021. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!