Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme egy ilyen lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy ilyen lány után rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés
Barátnömmel 2,5 évet voltunk együtt, ő dobott 2 honapja mert még élni szeretne,tudni illik olyan szuper gimnáziumi osztályba jár ahol minden fiu rámenős és kb mindenki mindenkivel összefeküdt már egyszer az osztálybulikon,nekem hányingerem van ettől az egésztöl nekik ugylátszik nincs,én nagyon rosszul erzem magam azthittem ő más lány kis visszahúzodó normális lánynak hittem de valószinüleg belé beszéltèk az osztálytársai,hogy milyen jó ez az életmód.

2018. jún. 5. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom te idősebb vagy, csak neked is egy tini kellett
2018. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 18
2018. jún. 5. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy mindenkivel összefeküdt?

Amúgy hagyd, és örülj neki, hogy szabadultál.

2018. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Még mindig jobb, ha most éli ki magát, mint ha már házas és gyerekei vannak. Ez a kiélés dolog persze nem hangzik túl jól, de azért nem haszontalan dolog. Honnan tudod, ki az igazi, ha még nem is voltál mással? Ennek így kellett lennie, te is találsz majd mást.
2018. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

#4

Épp ezaz kedves kérdező.

Te honnan tudod, hogy ő az igazi, ha még nem szexeltél másik 100 lánnyal?

Ez egy hosszú kapcsolat titka. Egy qrvának kell lenni.


Lányok tudják írni a legkeményebb kommenteket ezen az oldalon..

2018. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szergej55 ***** válasza:
25%
Ezt a fos szakítós dumát, te jóságos... :D Komolyan nem értem, az emberek miért tojnak be attól, hogy valaha is őszinték legyenek.
2018. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kivizsgálást csináltatnék a helyedben, ha tényleg ilyen életmódot folytatott. Nem vagyok prűd, csak vágom hogy sokan nem védekeznek alkalmi szexnél sem.
2018. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sehol nem látom hogy a lány félre ment volna vagy hogy azóta fűvel fával... egyszerűen annyi történt hogy már szorosak voltak neki a kapcsolat korlátai.

Az élni szeretne nem feltétlenül jelent dugást. Persze az is benne lehet de ha szingli vagy máshogy bulizol nyugodtan flörtölhetsz és nem gond ha történik valami. A valami lehet csók egy erotikusabb tánc egy átbulizott éjszakán stb.

Az hogy a kérdező egyből a baráti társaságot támadja a lány döntése miatt és k.nak állítja be nem szép dolog és simán a sértettségéből fakad.

Arról nem is beszélve hogy hacsak nem most váltott iskolát már a kapcsolat kezdetekor is ebbe a "mocskos" szexuálisan túlfűtött osztályba járt tehát már akkor hatással kellett volna lenniük rá.

2018. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!