Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az osztrák nők,hogy állnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztrák nők,hogy állnak a magyar férfiakkal?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni dolgozni Ausztriába,de közbe szeretnék akár egy ottani nővel kapcsolatot(komolyat elsősorba). 35F(sportos alkat,többen jóképűnek tartanak) vagyok túl egy váláson anyagilag kisemmizve,ezért is akarok kimenni,hogy összeszedjem magam anyagilag,de ha bejön ott is maradnék(nem sok minden köt már Magyarországra,meg sváb származású vagyok. Van esélyem szerintetek egy osztrák nőnél(40 alatti akivel még családot is lehetne alapítani)?
2021. júl. 29. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
ha jó pasi vagy akkor 50-60 körüli nők még fizetnek is szexért ahogy én tudom !
2021. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Tuti nem jól tudod🤣
2021. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Miért pont osztrák? Én is itt élek, rengeteg magyar nő van itt is. Vagy bármilyen más nemzetiségű, Bécs pl. elég színes.
2021. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted mindegyik ugyanúgy áll hozzá? Csak mert osztrák?

Esélyed természetesen van, mint szinte mindenre az életben. De garancia nincs. Meg kell próbálni!

2021. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Német nők fizetnek! Csak be kell kerülni egy olyan körbe. Én ott voltam, mindenem van, mert megtehette és még vette nekem. Autó, ház, nyaralások stb.... Egyáltalán nem bánom amit tettem!
2021. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hímringy@.Komoly kapcsolat kell akivel családot tudok alapítani. Mivel sváb vagyok, hasonló mentalitású nők tetszenek(magas szőke, visszafogott, kedves...) A magyar nők nagy része túl harsány, hirtelen, nagyszájú..
2021. júl. 29. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem mind egy középkorú, magyar férfiról ábrándozik.
2021. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Hát, szállj le a földre. Ha a magyar nőket nagyszájúnak és kezelhetetlennek találod akkor nem tudom mit szólnál a nyugatiakhoz 😆 Megnézném ahogy vacsorát követelsz egy osztrák fiatal nőtől. Ja és súgok, nem a te pályád a német, francia, olasz, svájci stb. nő se. Akit te keresel az még Mo-tól is keletre van.
2021. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem mind egy középkorú, magyar férfiról ábrándozik."


Kihagytad, hogy érzelmileg lenullázva, anyagilag legatyásodva.


Főnyeremény.

2021. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Én is csak meg tudom erősíteni, hogy a német nők fizetnek a magyar férfiaknak a szexért. Számos KFT csak ezért alakul alibiből, hogy papíron húsüzemben vagy gyártósoron dolgozol 8 órában, a valóságban meg idős, tehetős hölgyeknek nyújtasz erotikus szolgáltatásokat.
2021. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!