Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a különbség az osztrák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az osztrák, német, és svájci csajok között?

Figyelt kérdés
Beszélek angolul és németül is. Német nyelvterületen szeretnék majd élni, mert az UK az valahogy nem az én világom. És helyi barátnőt/feleséget szeretnék majd. Aki már járt külföldön vagy ott él, az tudna mesélni a kinti nőkről, mi a különbség az említett 3 ország női között és hova érdeme menni ha a csajozás is érdekel, nem csak a pénz?

2018. okt. 11. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hmm... Bezzeg amikor a nők mennek külföldi pasihoz micsoda felháborodás van itt... 🤔
2018. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

2-es ez hülyeség. Szerintem alapból hülyeség így kategorrizálni hogy a német nők csúnyák a nemtudom milyen nemzetiségűek meg szépek. Mindenhol van szép és csúnyább is (ami amúgy is inkáb relatív).

Szóval nyilván valamilyen szinten egy másfajta élethez vannak hozzászokva, más mentalitással már a magyarhoz viszonyítva.

Szerintem nyugaton alapból is kevesbé vaskalaposak, kevésbé konzervatívak, elfogadóbbak (gondolok itt pl a melegekre).

Svájcban csak egyszer voltam így arról nem igazán tudok nyilatkozni.

Ausztriát viszont jól ismerem, (én speciel imádom) és én nőként amit lattam (bár nyilván a férfiakra koncentráltam alapból) az pozitív volt. Akikkel beszéltem, találkoztam akát nők, akár férfiak kedvesek és szimpatikusak voltak.

És talán próbálj ne úgy hozzáállni hogy jaj ők mist svájciak vagy németek és ezért más lények. Ők is ugyanúgy emberek mint mindenki más.

2018. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

> Szerintem nyugaton alapból is kevesbé vaskalaposak, kevésbé konzervatívak, elfogadóbbak


Hát nem. Franciaországban pl. sokkal nehezebb összehozni egy éjszakásokat, mint itt

2018. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
5-ös: nem pont erre gondoltam:)
2018. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem alapból hülyeség így kategorrizálni hogy a német nők csúnyák a nemtudom milyen nemzetiségűek meg szépek"


Hát pedig hidd el, hogy a általánosságban ez van.

Akár mennyire fáj is ez neked.

2018. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Magadnak kell megtapasztalni. Ismerek kedves osztrák illetve német nőket is, meg idiótákat is. Ja és igen magyar idióta nőket is. Szóval ez nem nemzetiség függő.

A hangsúly inkább azon van hogy jól nézz ki. Ugyanis alapból hátrányosan indulsz a helyi jelentkezőkkel szemben.

2018. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
"büdösek és csúnyák." Én dolgoztam mindhárom országban. Nem büdösek és nem csúnyák. Hibájuk: Legtöbben menekülnek, ha megtudják magyar vagyok. Xenofóbok.
2018. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állampolgárságuk?
2018. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy csúnyák az egyáltalán nem igaz, mert szerintem sokkal szebbek (csúnyán fognak most ezért nézni rám), de mint a magyar nők.

Hogy büdösek? Ezt nem tudom, még nem voltam külföldi nővel. Bár hallottam már ezt, hogy ők nem fürödnek annyit.

Hogy xenofóbok? Lehet, meg is van az okuk rá. Bár szerintem pont a magyarokkal nincs semmi bajuk, már ha egyáltalán tudják, hol van Magyarország, mert a legtöbb nem tudja. Őket nem érdekli mi van keletre a térképen, ahogy alapból minket se. Te pl. tudod mi Moldova fővárosa? Ugye, hogy nem. Én mérnöknek megyek ráadásul, és szőkésbarna kék szemem van, nem hiszem, hogy félnének tőlem.

2018. okt. 11. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Közös bennük, hogy imádják a fehér csokit :D
2018. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!