Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Eléggé introvertált, nem szép, mesterszakos egyetemista lány vagyok. Sosem volt "szerencsém" pasik terén, aminek oka szerintem a külsőm és az abból fakadó önbizalomhiányom. Online társkereső appokon próbálkozok, de egyre inkább elmegy a kedvem az egésztől, mert nem vagyok túl sikeres ott sem a férfiak körében. Ha el is jutottam személyes találkozóig, 80%-nak nem jöttem be. Akik folytatni akarták, azok is inkább csak szexet akartak, mást nem.


Mit tanácsoltok?



2021. júl. 30. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
43%

Azért mert te csúnyának látod magad, más szemében lehetsz egy igazi angyal. Inkább élőben ismerkedj, pl.: menj el egy parkba vagy egy kávézóba. Ha látják, hogy egyedül vagy akkor valszeg egy pasi odafog menni hozzád ismerkedni. Aztán a többi jön magától. Vagy pl.: az egyetemen nincsenek fiúk? Ott is lehet ismerkedni, nem fognak felfalni. Bár én a helyedben a tanulmányaimra koncentrálnák, az legyen az elsődleges szempont. A szerelem elvileg akkor jön, amikor a legkevésbé várják az emberek.

Sok sikert!:)

2021. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) egyedül nincs elég bátorságom bárhova is menni :/ az egyetemmel meg az a helyzet, hogy új helyen kezdem a mestert szeptemberben, fogalmam sincs mennyi fiú lesz, valószínűleg nem sok, mert “lányos” szakra járok😅 de köszi a tippeket, próbálkozom azért!
2021. júl. 30. 19:46
 3/105 anonim ***** válasza:
100%

Az introvertáltság nem azt jelenti hogy elzárkózol teljesen, ettől még nyugodtan élhetsz társasági életet. Nem a bulizás fog vonzani, hanem a nyugisabb programok, olyanokat kell keresni akiket szintén ez érdekel.


Nem írtál hobbikról, ahol leginkább tudnál ismerkedni, társaságokhoz csatlakozni, barátkozni/barátnőket szerezni - érdemes összeszedni milyen érdeklődési köreid vannak és hogyan tudnád őket űzni.


A netes társkeresést dobnám a helyedben, csak még jobban szétroncsolja az önbizalmad.

2021. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 A kérdező kommentje:

Ah, ezzel mindig bajom volt, hogy programot találjak :D


Nincs olyan hobbim sem sajnos, ami csoportosan űzhető lenne.


Hát így is főként az járult hozzá az önbizalomhiányhoz, csak sajnos más kiutat nem látok…

2021. júl. 30. 20:20
 5/105 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha beindul a suli, èpits kapcsolatokat, úgy biztos könnyebb lesz majd 🙂
2021. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
22%
Neked akkor kicsit turbóznod kell a kinézetedet. Erre elég durván jó technikák vannak.
2021. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 A kérdező kommentje:
Utolsó: például?
2021. júl. 30. 20:59
 8/105 anonim ***** válasza:
13%
Kérdezd meg kozmetikusodat:) Esetleg a plasztikai sebészedet:) De első körben elég lehet egy kozmetikus.
2021. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 A kérdező kommentje:

Nem járok kozmetikushoz.


Plasztikai sebészhez meg főleg nem… :D

2021. júl. 30. 21:06
 10/105 anonim ***** válasza:
18%
Erről beszéltem. Ideje lesz körülnézni. Ha pasit akarsz, akkor egy kozmetikus jót tehet veled:) Hidd el, láttam már szalonnából kutyát:)
2021. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!