Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertalt ferfiak! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertalt ferfiak! Nektek hogy sikerult lanyokkal ismerkednetek, parkapcsolatot letrehoznotok? 27/F

Figyelt kérdés

Nagyon zavar a teny, hogy kozeledek a 30-hoz,de eddig Tinderes egyejszakasokon kivul meg nem volt sok kozom a noi nemhez. Onbizalmam nincs, sok temarol sem tudok beszelni, igy az esetek tobbsegeben mar addig sem jutok el, hogy elkezdjek beszelni egy lannyal. Figyelem az ismeroseimet. Naluk ez valahogy tok termeszetesen megy, nem is ertem hogy. Alapbol nem mondanam magam butanak, van egy mesterszakom, kulfoldi munkam, de valahogy sosem tudom izgalmasan eladni ezt masoknak. A ferfias beszelgetesek soran mindig kussoltam, hiszen nem nagyon tudtam a nőkkel valo elmenyeimrol beszelni.


Ugyanakkor szeretnek egy parkapcsolatot, illetve baratokat is. Akik voltak barataim lemorzsolodtak.



2021. aug. 1. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Én szociális fóbiás vagyok, meg valószínűleg introvertált is, a kettő között nem tudom, hogy mekkora az átfedés. Tehát nekem nemcsak a nőkkel való ismerkedés jelent megoldhatatlan problémát, hanem az egész élet rendkívül nehéz.

Annak idején próbáltam ismerkedni társkereső oldalakon, de sajnos sikertelenül. Ez nem rajtam múlt, nem volt szerencsém. Úgynevezett egyéjszakások sem voltak soha. Kiutat nem látok ebből a helyzetből, tehát nem tudok tanácsot adni, sőt mint olvasható a fentebbi sorokban, én még rosszabb helyzetben vagyok.

2021. aug. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Tobbek kozt ugy, hogy ha barmi okom volt varosban jarni, es megtetszett valaki, arra ramosolyogtam, ha pedig viszonozta, oda is mentem hozza ismerkedni. (Nev, jol nezel ki/szep mosoly, van kedved ismerkedni, adj egy teloszamot es hivlak, vagy egybol randi, ha nincs dolga es nekemse).


Mosoly jo eloszuro, a csajok tobbsege akihez igy mentem oda eljott randira.


Temabol nehez kifogyni, mivel altalaban nonstop arrol beszelek vagy kerdezem oket ami erdekel, keresve a kozos pontot. Ha nem volt, akkor hagytam a lanyt.


Esetleg randin van gond? Verbalis kozeledes mellett, mennyen a fizikalis is (kis erintes karon, aztan, hat, kez, oleles), igy nem total kellemetlen, ha le akarod kapni egy ido utan.


Utcsora nemtom szukseg volt-e, mert mondtad, hogy voltak egyejszakasok, de utana meg egybol, hogy onbizalom hiany, szoval azt is hozzatettem :D


ISTP

2021. aug. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el tajekozodni a vilagban zajlo esemenyekrol, nezz filmeket, olvass konyveket, alakitsd ki a velemenyed, es maris tudsz temakrol beszelgetni. Ha nem tudsz semmihez hozzaszolni, az barmelyik nemmel valo ismerkedeskor hatrany.
2021. aug. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, áttértem pasikra. Nem rossz. (Komoly)
2021. aug. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Nagyon könnyű lányokkal beszélni. Kérdezgesd! A lányok imádnak beszélni, érdeklődőnek fog tartani. Ha figyelmesen hallgatod, az tetszeni fog neki. Néha helyeseld, amit mond, esetleg fűzz hozzá, hogy igaza van, jól teszi stb. Így nem tűnsz kukának.


A másik, hogy MUTASS önbizalmat. Az önbizalom nagyon vonzó. Nem baj, ha nincs, csak csinálj úgy. És mosolyogj sokat, attól szimpi leszel.


33/L

2021. aug. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Sehogy.
2021. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy. Introvertált férfi nem kell a nőknek.
2021. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Sehogy.


Bár én inkább azért vagyok sikertelen a lányoknál, mert csúnya vagyok.


21F

2021. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy. Én már letettem a társkeresésről, vagyis már nem feszülök rá a témára, így megkímélem magam a visszautasításoktól és a fölösleges köröktől, így sokkal nyugodtabb is az életem. Most jól el vagyok egyedül. Egy introvertált szocfóbiás ffi
2021. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!