Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören a kérdés lényege, hogy nem találok olyan párt aki nekem is megfelelne.


De azért kicsit kifejtem. Független, koromhoz képest jó egzisztenciával rendelkező 22 éves férfi vagyok. Átlagos 179 centi magas vagyok és 84 kiló (pár kiló plusz van rajtam). Borostás, fél hosszú haj. Külsőre abszolút átlagosnak tartom magam. Diplomám ha minden jól megy hamarosan meglesz, emellett dolgozom a szakmában. Úgy gondolom, hogy jelenleg abszolút jó helyen vagyok, jól alakulnak a dolgaim.

Ennek ellenére a nőknek nem kellek, vagy max sokkal "rosszabbaknak" mint ami az igényem lenne.


Utoljára például tinderen beszélgettem egy nővel, az ottani képe alapján átlagosnak tűnt, elbeszélgettünk, kértem egy facebook/insta elérhetőséget. Ott derült ki, hogy keményen elhízott, fogai sárgák és a képek/videók alapján időnként a drogozást sem veti meg. Na itt lett elegem az egészből...

Többször is előfordult már, hogy még a nálam rosszabb tulajdonságokkal rendelkező lányok is lekoptatnak. Akiknek kellenék ők sajnos (tudom nem szabad ilyet mondani) de nagyon az alja.


Mit lehetne ezzel kezdeni? Hogy lehet ezt az "átkot" megtörni?



2021. aug. 1. 21:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is sokáig küzdöttem. Egyszerűen elengedtem, nyilván mindenki olyanhoz tud vonzódni akit vonzónak tart. Mivel én sem találtam vonzónak akik engem annak, inkább egyedül maradtam.
2021. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Ez mind szép és jó, de ebből nem derül ki hogy miért nem kellesz senkinek.
2021. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nyilván most én is egyedül vagyok, de hosszútávon nem ez a megoldás.

Még azt se tartom megoldásnak, hogy kezdjem el hangoztatni, hogy miket értem el. Egyszer említettem egy lánynak mi a munkám, és elkezdett beszólogatni, hogy nekem könnyű bezzeg neki milyen fárasztó munkája van...

2021. aug. 1. 21:33
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj élőben, és szedj fel egy kis humort, stílust!
2021. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Leírásból ítélve egyáltalán nem vagy "rossz parti". Lehet, hogy túl magasak az elvárásaid, magadat gondolod jobbnak, mint amilyen vagy. Ezek nyilván csak tippek, ezt így nem lehet megmondani. A szóban forgó elhízott hölgy viszont tényleg nem illik össze azzal, amit írtál magadról. Lehet, hogy eddig nem volt szerencséd. Ezt nőként írom.
2021. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veled semmi baj csak kitartóan kell keresgéli.
2021. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
41%
Azért ez bőven túlsúly. Ény ekkora magassággal vagyok tőled kevesebb egy 10essel és ez a jó
2021. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

A húspiac(randi app) nem való mindenkinek , nagy a verseny , fèrfi oldalon pedig elkèpesztően


+Ugyanazt tudom írni amit a "melósnak" is - nem a munkád lesz az első , amit meg fog nézni , de ez élőben is igaz

2021. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
8: Azért annyira nem bőven. Legalábbis kb 4kg differencia lehet, főleg ha izmos, az nem egy nagy cucc.
2021. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!