Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören a kérdés lényege, hogy nem találok olyan párt aki nekem is megfelelne.


De azért kicsit kifejtem. Független, koromhoz képest jó egzisztenciával rendelkező 22 éves férfi vagyok. Átlagos 179 centi magas vagyok és 84 kiló (pár kiló plusz van rajtam). Borostás, fél hosszú haj. Külsőre abszolút átlagosnak tartom magam. Diplomám ha minden jól megy hamarosan meglesz, emellett dolgozom a szakmában. Úgy gondolom, hogy jelenleg abszolút jó helyen vagyok, jól alakulnak a dolgaim.

Ennek ellenére a nőknek nem kellek, vagy max sokkal "rosszabbaknak" mint ami az igényem lenne.


Utoljára például tinderen beszélgettem egy nővel, az ottani képe alapján átlagosnak tűnt, elbeszélgettünk, kértem egy facebook/insta elérhetőséget. Ott derült ki, hogy keményen elhízott, fogai sárgák és a képek/videók alapján időnként a drogozást sem veti meg. Na itt lett elegem az egészből...

Többször is előfordult már, hogy még a nálam rosszabb tulajdonságokkal rendelkező lányok is lekoptatnak. Akiknek kellenék ők sajnos (tudom nem szabad ilyet mondani) de nagyon az alja.


Mit lehetne ezzel kezdeni? Hogy lehet ezt az "átkot" megtörni?



2021. aug. 1. 21:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Mit nevezünk izmosnak… a teliszrt búvárruhát, vagy egy szikár 12% testzsírú egyént… nem mindegy. Így leírva elképzelem.
2021. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező súlyával semmi gond, egy férfi ne legyen piszkafa.
2021. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%
179 centihez 84 kilo az nem ‘par kilo plusz’.. mivel gondolom, nem izombol all amugysem.
2021. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
13%

Na köszönöm #13.

#12 te meg nyugodtan legyél dagikkal, senki nem szól bele de a dagi az dagi.

Ekkora súly 2 méterhez jó lenne de nem ennyihez. 179es magassághoz egy 75 kiló zsír nékül a pacek.

2021. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy "alja"? Tehát akiknek te kellenél, mi nem tetszik rajtuk?
2021. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
2 meterhez 84 kg? Lol. Azért, mert neked valszeg vékonyabb vadlid van, mint egy nonek, meg nem lesz dagi egy normál sulyban lévő ember.
2021. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem atom jó pasiként ez ilyen és ilyen lesz, szokj hozzá, mindazonáltal 22 éves vagy.... szóval nem hajt a tatár.
2021. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Pár kiló plusz van rajtam, ha ezen múlik egy hónap alatt leadom. De tudom, hogy nem ez a probléma. 75 és 80 kilóval se voltam sikeresebb, most 84 kilóval se. Viszont ismerek olyanokat akik tényleg elhízva sikeresebbek a nőknél mint én. De elfogadom a kritikát, a fogyás sosem okozott gondot.

Azt viszont aránytalannak érzem, hogy ha van rajtam 5-10 kiló felesleg akkor már csak olyan nőknek tetszem akiken van 30-40 kiló felesleg.

Hozzáteszem, hogy ha egy nőn van pár plusz kiló az abszolút nem zavar, sokaknak még jól is áll. De nyilván ha már súlyos elhízásról van szó az nem jön be.


Összességében az zavar, hogy itt vagyok egy átlagos kinézettel, max 5 kiló plusszal, egy felfelé ívelő karrierrel, normális szociális élettel (vannak barátaim, családommal sincs gond), ennek ellenére nem találok senkit.

Azt pedig nem szeretném elfogadni, hogy ezekkel a paraméterekkel csak a sokkal rosszabb külsejű, helyzetű nőkkel kéne próbálkoznom.


#15 "alja" alatt a fent említett példára gondoltam. Tudom, hogy csúnya kifejezés de mást nem tudok mondani. Csúnya, igénytelen, súlyosan elhízott ami a külsőt illeti. Belsőre pedig buta, tanulatlan, drogos stb.

2021. aug. 2. 09:24
 19/31 A kérdező kommentje:
#17 oké nem hajt a tatár, és nem is arról van szó hogy sietnék valahova. Nincsenek görcsösen olyan ambícióim, hogy x év múlva gyereket szeretnék és ha törik ha szakad kell valaki. Viszont nekem most vagy legalábbis a közeljövőben kellene mellém valaki, mert erre 22 évesen is lehet igényem. Rengetegen vannak kapcsolatban huszonévesen is pedig ők se sietnek sehova. Szerintem csak rosszabb lenne a helyzet ha akkor kezdenék ismerkedni, amikor már "sietnem kellene".
2021. aug. 2. 09:28
 20/31 VincentLaw ***** válasza:
100%

#18

"Azt pedig nem szeretném elfogadni, hogy ezekkel a paraméterekkel csak a sokkal rosszabb külsejű, helyzetű nőkkel kéne próbálkoznom."


Üdv a klubban, ezt már én nagyon régen megfogalmaztam magamban a hasonló tapasztalatok miatt.


22 évesen még én is úgy voltam vele, hogy még ráérek, meg hogy 30 évesen már biztos lesz egy stabil kapcsolatom, amiben már a gyerek is szóba jöhet. Hát úgy alakult, hogy már 33 vagyok, és jelenleg még kilátásban sincs nem hogy gyerek, de egy normális kapcsolat se. Szóval az évek el tudnak röpülni.

2021. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!