Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören a kérdés lényege, hogy nem találok olyan párt aki nekem is megfelelne.


De azért kicsit kifejtem. Független, koromhoz képest jó egzisztenciával rendelkező 22 éves férfi vagyok. Átlagos 179 centi magas vagyok és 84 kiló (pár kiló plusz van rajtam). Borostás, fél hosszú haj. Külsőre abszolút átlagosnak tartom magam. Diplomám ha minden jól megy hamarosan meglesz, emellett dolgozom a szakmában. Úgy gondolom, hogy jelenleg abszolút jó helyen vagyok, jól alakulnak a dolgaim.

Ennek ellenére a nőknek nem kellek, vagy max sokkal "rosszabbaknak" mint ami az igényem lenne.


Utoljára például tinderen beszélgettem egy nővel, az ottani képe alapján átlagosnak tűnt, elbeszélgettünk, kértem egy facebook/insta elérhetőséget. Ott derült ki, hogy keményen elhízott, fogai sárgák és a képek/videók alapján időnként a drogozást sem veti meg. Na itt lett elegem az egészből...

Többször is előfordult már, hogy még a nálam rosszabb tulajdonságokkal rendelkező lányok is lekoptatnak. Akiknek kellenék ők sajnos (tudom nem szabad ilyet mondani) de nagyon az alja.


Mit lehetne ezzel kezdeni? Hogy lehet ezt az "átkot" megtörni?



2021. aug. 1. 21:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

8-asnak mondom: én 182 centivel voltam 83 kg. Izmos voltam.

Most 76 kg vagyok, fogytam valamennyit, de kb. nem is látszik.

2021. aug. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!