Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire "rossz parti" vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden tömören a kérdés lényege, hogy nem találok olyan párt aki nekem is megfelelne.


De azért kicsit kifejtem. Független, koromhoz képest jó egzisztenciával rendelkező 22 éves férfi vagyok. Átlagos 179 centi magas vagyok és 84 kiló (pár kiló plusz van rajtam). Borostás, fél hosszú haj. Külsőre abszolút átlagosnak tartom magam. Diplomám ha minden jól megy hamarosan meglesz, emellett dolgozom a szakmában. Úgy gondolom, hogy jelenleg abszolút jó helyen vagyok, jól alakulnak a dolgaim.

Ennek ellenére a nőknek nem kellek, vagy max sokkal "rosszabbaknak" mint ami az igényem lenne.


Utoljára például tinderen beszélgettem egy nővel, az ottani képe alapján átlagosnak tűnt, elbeszélgettünk, kértem egy facebook/insta elérhetőséget. Ott derült ki, hogy keményen elhízott, fogai sárgák és a képek/videók alapján időnként a drogozást sem veti meg. Na itt lett elegem az egészből...

Többször is előfordult már, hogy még a nálam rosszabb tulajdonságokkal rendelkező lányok is lekoptatnak. Akiknek kellenék ők sajnos (tudom nem szabad ilyet mondani) de nagyon az alja.


Mit lehetne ezzel kezdeni? Hogy lehet ezt az "átkot" megtörni?



2021. aug. 1. 21:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a probléma, hogy rossz korosztályban keresgélsz. A legtöbb nő nem a saját korosztályában keres párt magának, hanem minimum 2-3 évvel idősebbet. Én mondjuk inkább 4-5 évvel idősebbet minimum. Tehát nem a 22-es korosztályban kéne nézelődnöd, hanem inkább a 18-20 évesek között. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, a legtöbb nőnek kisfiús a saját korosztálya ezért olyat keres, akire fel lehet nézni, mondhatni mindig 1 szinttel feljebb legyen. Neked egy elsőéves egyetemista való, ő már dolgozó, lassan diplomás férfinak fog nézni, ellenben a korosztályod inkább a 25+as, már dolgozó, már nem tanuló pasikat keresi.
2021. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
A lelki, "belső" dolgaidról pont nem írtál semmit, mennyire vagy rendben önmagaddal, mennyire vagy kezdeményezőképes/"tökös" (anélkül, hogy nyomulóssá válnál, amihez kell társasági intelligencia), mások általában hogyan érzik magukat a társaságodban stb., pedig ezek szoktak a legfontosabbak lenni ismerkedésnél.
2021. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
14: Az sem mindegy, 15 éves vagy vagy 30. Itt felnőttekről beszélünk. :)
2021. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem hiszem, hogy bármi gond lenne veled, rossz irányból nézed. Inkább nem vagy elég extra, nem tudsz olyat kínálni a nőknek, amitől TE kellenél nekik. Amíg te úgy tekintesz rájuk, úgy válogatsz köztük, hogy csak valaki legyen, de bizonyos szinten felül mindegy kicsoda, a nők akkor elégednek meg valakivel, ha az a személy specifikusan megfogta őket. Tehát magadat kéne fejleszteni, illetve jöjj rá, hogy neked ki kell pontosan. Mert azok alapján, amiket leírtál, minden szempontból elfogadnál egy akármilyen lányt, aki nagyjából vállalható, de ez a valóságban nem így működik. Ne várd el senkitől, hogy érdeklődjenek utánad, miközben te magad sem kifejezetten tudod kivel szeretnél lenni. Ehhez elsősorban arra van szükség, hogy tudd ki vagy, mit akarsz az élettől, ne mások alapján ítéld meg magadat, ne függjön a pillanatnyi sikerektől és sikeretelenségektől az önbizalmad.


Az ismerkedős részével kapcsolatban pedig, hát igen, férfiként valóban nehezebbek a randizós appok, meg talán élőben is, de azért megnyugodhatsz, kevés pasira "ugranak" rá a lányok egyből. Ahhoz sajnos tényleg nagy ásznak kell lenni mind külsőleg mind kisugárzásban, de persze ezt sem lehetetlen elérni, csak egy sima átlagosan izmos testalkatnál azért több kell. Meg persze jó része vele született tulajdonság.

2021. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

24- azért az ilyen kommenteket sose értem, hogy válogasson jobban...


Tehát tegyük fel van 100 fő akivel most szóbaállna, ha ezt lekorlátozza mondjuk 30 ra akkor az mindjárt alig harmada a szóbajöhető jelölteknek, harmad akkora eséllyel és harmad annyi emberből vagy matchel valakivel vagy se . Ez ilyen sokszorosan kib.magával dolognak tűnik mindig nekem.


Magamból kiindulva... én igazából bármiről elbeszélgetek, még a műkörmökről is (egyszer egy ismerős mondta válasszak már neki....) ezen nem múlik, azon már igen, ha válaszként egy aha/ok/igen/nem/talán dolog jön...

2021. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25: Az sem mindegy, hogy 100at bejelöl mert "muszáj", vagy 30at, akiért tényleg odavan. A nők megérzik, hogy "nincs ló jó a szamár is" alapon közeledsz, és ez már eleve ront a kisugárzásodon.
2021. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26-os, pontosan, megérzik, hogy mikor "elég jók" csak ők vagy pedig "nagyon jók".
2021. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25os vagyok- szoval tinderen telepatia letezik ? Hogy erzik a csajok azert huzott jobra mert ?
2021. aug. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szia! Kb ugyanezzel küzdök, bár én szinte a faluszéli 150 kilós c típusú lánynak sem kellek. Tinderen kemény 0 matchem van hónapok óta.


Tudod, valóban nem vagyok tökéletes, de akkor sem értem a jelenséget! Egyrészt nem lehetek annyira ronda, hogy ennyire ne kelljek senkinek sem, másrészt a karrierem nekem is hasonlóan elkezdett alakulni, mint a tiéd.


Sajnos nekem kicsit átlag alatti a testmagasságom, 175 cm vagyok, testsúlyom stabil 80-81kg. 21 éves vagyok.


Az egyetemet reményeim szerint az őszi félévben fejezem be. Keresett diplomám lesz, villamosmérnök leszek.

Nemrég kaptam egy teljes munkaidős, határozatlan időre szóló állásról ajánlatot, jó fizetésért. Tehát lassan az anyagi függetlenség is megvan.

Ezzel nem felvágni szeretnék, de kocsim is van. Öreg, van baja, de egyben van, és jön, megy, megáll. Nyaralni is lehet vele menni, meg nem is a büdös buszon kell hazakísérni a lányt a randi után.


... fényezhetném magam, de felesleges! Leírás alapján hasonló adottságaim vannak, mint neked. Fogalmam sincs, hogy mi a baj.


Ezt csak egy elfogulatlan, tapasztaltabb nő tudná megmondani élőben. Anyuka, rokon nem számít.


21F

2021. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem, tinderen persze nem, de ha elkezdődik valami beszélgetés akkor akár ott is lejöhet a stílusból.
2021. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!