Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes nők bevállalnának pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes nők bevállalnának pár napot fürdés nélkül ebben a nyári melegben?

Figyelt kérdés

A párjuk az intenzívebb illatokat szeretné.

Vagy ezzel a kéréssel nem is érdemes előhozakodni, mert azonnal megszakadna a kapcsolat?



2021. aug. 2. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ilyen fazonnal össze sem jönnének.
2021. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem vállalnám be, kevésbé meleg napokon sem.
2021. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem is érdemes.


(Amúgy kinek mi az igényes? Én pl. napi 2-szer alaposan letusolok, de csak a hónaljamat borotválom. Ez minek számít?)


N

2021. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Azonnal kuka.
2021. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen hülyeséget nem vállalnék be.

Bár egyébként előfordul több napos vadkempingezés és gerinctúrán, hogy 2 l vízzel cicamosdok. De akkor se szaglásszon senki, elég nekem elviselni magam.

2021. aug. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Tavaly egy extrémebb túrázáson voltam a párommal és pár barátommal, ahol nem nagyon volt lehetőség fürdeni, de azt a pár napot mind kibírtuk. Ilyen értelemben nem halok bele.

Viszont semmiképp nem mennék bele azért, mert neki ez a perverziója.

2021. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Kèrdező:

"Nefürgyèle.." 😆😆

2021. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Én mint igényes nő, nem.
2021. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

biztos, hogy nem.

csak azert nem fogok 40 fokban izzadtan, koszosan letezni, mert valakinek buz/kosz fetise van. amugyis baromi kellemetlenul es feszengve ereznem magam szex kozben tobb napi nemfurdes utan, fuj. igenyes no ilyet mar csak maga miatt sem fog neked megtenni.

2021. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Intenzívebb illat 😂😂😂😂😂
2021. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!