Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igényes nők bevállalnának pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes nők bevállalnának pár napot fürdés nélkül ebben a nyári melegben?

Figyelt kérdés

A párjuk az intenzívebb illatokat szeretné.

Vagy ezzel a kéréssel nem is érdemes előhozakodni, mert azonnal megszakadna a kapcsolat?



2021. aug. 2. 18:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

A legtöbb ember alapból büdös, úgyhogy sokan követik ezt. Bár büdös férfi több van, illetve nem múlható felül legnagyobb kisebbségünk elsöprő "bűzereje".


Illetve sok a "magamra locsolok 5 liter pacsulit az majd megoldja" személy, nőknél a középkorú dámák, férfiaknál a lótifuti aktakukacok között rendszeres. Arra nem gondolnak, hogy a bűz átüt ezen. De legalább megpróbálták.


Inkább fürdeniük kellene, lehetőleg sok tusfürdővel és valamilyen testápolóval aminek jó illata van. Az igazi az, ha olyan vízben fürdesz ami után gőzölög a bőröd és szinte "beléd ivódott" az illatosított víz. Téli esténként milyen kellemes érzés is ez, egy gyertyafényes fürdőzés után!

2021. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%

#10

Jó az bűznek is. 😀

2021. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szaglászd a nyílvános WC-ket, ha erre indulsz be.
2021. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vállalnám be.
2021. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Télen még csak csak, de nyáron van hogy reggel és este is zuhanyzom.
2021. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2021. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem. Ez üti az igényességet.
2021. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pedig, ha egy kicsit bepállik a pu..nci, az izgató (F75)
2021. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2021. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:

"Nefürgyé' le!" 😆😆😆😆 Tudom, megint offoltam... De viccet félretéve, ha párom nem zuhanyozna, tuti biztos, hogy bevágnám a zuhany alá. :D Nekem ne bűzölögjön az orrom alá... A tömény emberszagból elegem van.


F

2021. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!