Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódom?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt egy társkeresőn, akivel elég jól alakulnak a dolgok, csak sajnos még nem találkoztunk. Ennek ellenére már szinte többet beszélgetünk, mint amennyit a barátnőmmel beszélgettem (amíg még volt).

Néha nem is csinálunk semmi mást, csak órákon keresztül egymással beszélgetünk. A lány már belekezdett abba, hogy ha eltűnik egy órára, akkor azt jelzi, emiatt én is így teszek. Nekem ez nincs ellenemre, mert nagyon szimpatikus és én is ragaszkodó típus vagyok, szóval úgy érzem megtaláltam a megfelelő személyt. Viszont félek attól, hogy túlságosan elképzeljük a másikat valamilyennek, és a személyes találkozás során ennek az ellenkezője derül ki. Ha nem jövünk be egymásnak, akkor sokkal nehezebb lesz ezek után az elválás. A találkozás pedig még messze van, mert munka miatt én az ország másik végében vagyok. Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy még nem látták egymást, de chaten már szinte együtt élnek? Jól alakult a vége?


2021. aug. 4. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan találkozni kell.
2021. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Találkozzatok mielőbb, hajrá.
2021. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vasárnap fogunk tudni
2021. aug. 4. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár már régen, de voltam ilyen helyzetben és akkor megfogadtam, hogy soha többet nem húzom-halasztom a személyes találkozást. Sajnos én is idealizáltam egy képet arról az emberről, akit a Honfoglalón ismertem meg. Hónapokig chateltünk, telefonáltunk egymással, mire az első találkozóra sor került. Számtalan fotót küldött magáról, de élőben teljesen más volt a benyomásom. Mivel addigra már éreztem iránta valamit, nehéz volt ezt a két dolgot feldolgozni magamban, hogy vannak érzéseim, de mégsem abba szerettem bele, amit aztán élőben tapasztaltam. Nem is tartott sokáig.


38/N

2021. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És ennek mi értelme van? X 100 kmre lakni egymástól ahol még egy találkozót is nehéz összeizzadni.... ?
2021. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és élőben ugyanúgy folytatódott:-) 2x is!
2021. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam így. 1 hónapig chateltunk tényleges randi előtt. Az alatt az egy hónap alatt látatlanban is egymásba szerettünk, aztán amikor először meglattuk egymást, mindketten azt hittük hogy csodálatos dolog lesz ez kettőnk között, lángolás, szenvedély meg minden. Aztán ahogy találkozgattunk úgy jöttek elő a különbségek, érzelmi hullámvasút volt s kapcsolat és az ideálkép elkezdett lerombolódni. A legfájóbb szakítás volt az életemben.
2021. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem lakunk messze egymástól, csak úgy jött ki a lépés, hogy a lány pont a Balatonon van egy hétig, nekem pedig minden nap el kell mennem Debrecenbe a héten munka miatt. Ezt a távolságot nem tudom átugrani munka után, még kocsival sem
2021. aug. 4. 09:20
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Bizony, gyorsan találkozni kell, és nem egy idealizált képet kialakítani. Persze ez elkerülhetetlen, ha öbb ideje beszélgettek, de készülj arra, hogy majd a személyes találkozó után éld bele magad jobban.

Ennek amúgy a járás - összeköltözés a nagytestvére. Ott is ha lehet, minél előbb össze kell költözni, mert csak akkor fog kiderülni, hogy milyen is ténylegesen a másik. Nem is értem pár fiatalt, akik szülőkkel laknak, össze-össze járnak, de mindig tudnak külön is lenni, ahol ayuka eteti meg mos rá, meg fizeti mindenét. Aztán gondolnak egyet, összeházasodnak és összeköltöznek a 30 milliós hitelből vett házba. Ott hirtelen el kell viselni a másikat minden nap, mindent kettejüknek kell megoldani, és az anyagi dolgok is nagyon megváltoznak. Vajon miért van annyi válás?

Na mindegy, kicsit elkanyarodtam, a lényeg, hogy ne az idealizált képet nézd, hanem a másikat, hogy valójában milyen.

2021. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Valószínűleg a kényelem/kényszer/éretlenség hármas játszik szerepet abban a negatív történetben, amit itt leírtál :)

Szerencsére nálunk ilyen nem fog előfordulni, de előbb a randin legyünk túl :D

2021. aug. 4. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!