Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan aggódom, ha a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan aggódom, ha a párom a legjobb lánybarátjának szexuális célzásokat tesz?

Figyelt kérdés

Célozgatnak masztira, orálra, rengeteg szexuális töltetű mémet küldözgetnek egymásnak. Mint kiderült, a hátam mögött, titokban találkozgatnak, néha a nő lakásán.

Normális viselkedés ez két ellenkező nemű barát között?



2020. ápr. 26. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Te a veled azonos nemű barátaiddal így viselkedsz?

Most komolyan el kell magyarázni, hogy mi a barátság, és mitől lesz szerető két ember?

2020. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

A szexuális töltetű mémek még talán normálisnak mondhatók, elvégre ezek ilyen vicc-paródia képek. Illetve a célozgatás is normális lehet HA mindketten tényleg csak viccből csinálják. Van egy férfi barátom, ő is nonstop ilyen jellegű megjegyzésekkel és célozgatásokkal tűzdeli tele a beszélgetést, de mindenkivel, ő ilyen "flörtölő" típus, de nem gondolja komolyan.


Viszont a hátad mögötti, titkos találkozók egyáltalán nem normálisak.

2020. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem normális egyáltalán!

Egy az se hogy titkolja, az se hogy kettesben van fenn egy nőnél (hiába barát)! Amiket írnak az se normális! Így egyben meg pláne!

Nálam ez szakítás lenne! A bizalmam elszállna és ez nekem nem fér bele!

Nekem is vannak férfi barátaim, de nem viselkedünk így egymással és nem megyünk fel egymás lakására, max a párunkal csak!

N27

2020. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ahol szexuális töltet van, ott már nincs barátság, mert bármikor begyulladhat valamelyiknél a szikra ha humornak akarták ha nem. Lehet, h nem tervezték, de beindul, utána jön a "hogyan verjem ki a fejemből", van aki pedig nem is ellenkezik, nem akar ellenálni a kísértésnek hanem a tettek mezejére lép. A kérdésedre a válasz: Nem nem normális viselkedés, se ellenkező nemű barátoknál se testvéreknél sem, bárki mondjon bármit.
2020. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz. Megnyugtató, hogy mások szerint sem normális ez a helyzet.

Megesett, hogy este 11-kor elment a nőhöz, azt mondta, legkésőbb éjfélkor hazaindul. Én bealudtam, és mikor felkeltem arra, hogy hazaért, és ránéztem az órára, az hajnali kettőt mutatott. A vírus előtt rengeteget iszogattak együtt, olyan helyeken, ahová korábban velem járt.

2020. ápr. 26. 20:31
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Egy barátságba sokminden belefér. Szerintem az ilyen vicces célozgatásokba nem kell túl sokat beleképzelni. Lehet tényleg csak nagyon jó barátok, viszont arról sem szabad megfeledkezni, hogy ennél jóval kevésbé feltűnő dolgok is utalhatnak megcsalásra.


Beszéltetek már erről, szóltál, hogy ez neked kicsit sok?

2020. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szóltam, szerinte csak beképzelem magamnak ezeket, és hogy fordított esetben neki eszébe sem jutna féltékenykedni. A helyzet viszont az, hogy neki nincs is miért aggódnia, nincs ennyire közeli fiúbarátom.
2020. ápr. 26. 20:46
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nem barát, hanem dugó pajti. A helyedben azonnal kivágnám a hímluvnyát, mehet a másik csajhoz azonnal.
2020. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehetsz benne Kérdező, hogy a palid d.ugja azt a nőt.

Nem is értem miért merülhetett fel benned egyáltalán a kételye annak, hogy ez nem normális. Tisztára hülyének néz.

2020. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül dugnak, de ez fura, hogy a te tudtod nélkül talalkozgatnak. Mióta van párom en sem szoktam felmenni a fiúbarátomhoz vagy őt felhívni magamhoz pedig soha nem volt köztünk semmi "olyan", amikor szingli voltam sem.
2020. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!