Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők hogy gondolhatják komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők hogy gondolhatják komolyan hogy egy férfi csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Tinderen, egyéb társkeresőkön megismert férfiakkal történt randikon hogy érheti az a "meglepetés" mindkét felet hogy a nő "rádöbben" hogy ez a férfi ide randizni jött és nem barátkozni, a férfi pedig megdöbben hogy a nő azthitte a férfi csak lelki társnak jött ide barátkozni.


Ezek a félreértések hogyan történhetnek meg?



2021. aug. 4. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésnek két külön része van:

Egyrészt igenis vannak férfiak, akik szívesen barátkoznak nőneműekkel is, mert nemcsak egy kétlábonjáró nemiszervet látnak benne.

Másrészt, ha Tinderen beszéltek meg találkozót, és egy nő azt hiszi, hogy ott egy férfi barátkozni akar, akkor nagyon ostobának kell lennie.

2021. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
50%
Hááát... Fogalmam nincs. Egy dolgot tudok: Nálam adott esetben itt lenne vége a randinak. Meg úgy a másik megismerésének. Ha valaki párkapcsolatra kell, akkor köszi, van ÉPPEN elég barátom - külsősnek felvétel nincsen. :)))
2021. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, teljesen nyilvánvaló mindkét félnek a szándék. A "csak barátságot, társaságot keresek" = egy védelmi taktika, hogy ha nincs meg a kémia, vonzódás személyesen akkor milyen indokkal lehet pattintani az illető közeledését. Rávághatja, hogy miért is gondolt az illető többet, amikor megmondta csak barátkozni hívta el.
2021. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 3


Ja ugyerted kellemetlennek erezne hogy nyiltan megmondja nem szeretnek masodik.randit, helyette ezt a hulyeseget mondja?

2021. aug. 4. 12:18
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

#5 igen így, az esetek 99%-ban ez a pálya, egy előre betárazott lerázó szöveg, nem akarja a randipartnerét megbántani "bocs nem jössz be" szöveggel, helyette "de hát csak barátkozásról volt szó". Az 1% amikor valaki nagyon-nagyon óvatos, érzelmileg még nincs készen egy kapcsolatra, hosszabb idő kellene neki a bizalom kiépítéséhez, de a randin megjelenő meg egyből rá akarna "mozdulni" és attól besokall.

Akár így, akár úgy - ha ezt a szöveget kapod egy nőtől személyesen akkor már buktad a dolgot.

2021. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
A tinder TÁRSkereső, ha valaki ott barátkozni akar, az vagy nem ismeri az alkalmazás funkcióját, vagy hazudik.
2021. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Alapból sem hiszem, hogy van barátság a 2 fél közt.



Amúgy egyszerű. Aki ilyen appokon barátkozik, annak nincs hobbija, barátai élete és max csak időt akar eltölteni, NETEN haverkodni.

2021. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Maguk a férfiak is beadják.


Tegnapi sztorim:

Pár hete rám írt egy Londonban élő srác, akivel még akkor is 300 km lenne köztünk, ha Magyarországon hazaköltözne a szülővárosába. Annak ellenére, hogy nem társkeresőzöm, megtalálta a profilomat. Nyíltan kimondta, hogy nagyon tetszem neki, szeretne megismerni, akarja, hogy legyen köztünk valami, udvarolni szeretne. Folyamatosan írt, a közösségi médiában a posztom alá küldött szívet, stb.


Végül elutasítottam, főleg a távolság miatt. Legalábbis neki csak ennyit mondtam, egyébként teljesen olyan érzésem volt, mintha az exemmel beszéltem volna, vele pedig nem véletlenül lett vége.


Az elutasításra azt volt a válasza, hogy amit én udvarlásnak látok, az csak egy közvetlenebb, barátibb viselkedés, mintha én értettem volna félre valamit, és én lennék a buta, amiért azt hittem, hogy tetszem valakinek.

2021. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

#8 ez egy tipikus duzzogós gyerekes reakció volt a pasi részéről a visszautasításra. A kb. "mit képzelsz te, nem is kellenél nem is akartam semmit" a rosszabb változata amikor pocskondiázásba megy át meg "százszor jobb nőim vannak nálad, mit képzelsz te magadról" stílusba.

A kérdés inkább az a saját szemszögödből, hogy ha az exeddel tudod mi volt a baj, akkor miért kerested hasonló attitűddel rendelkező ember társaságát?

2021. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a kamu szöveg arra, hogy ne kelljen bemennie a "mégsem teccő nekem utcába" meg annak minden ág-bogába.
2021. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!