Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt akinél kitétél volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akinél kitétél volt a jövendőbeli társával szemben,hogy ne dohányozzon? (Főleg de nem kizárólag férfinál nővel szemben). Aztán mégis összejött egy dohányzó partnerrel(kifejtésben..) megbánta??

Figyelt kérdés

a) megismertél valakit, akinél zavart elsőre de hosszútávon elcsábított~nő csábított el direkt vagy indirekt módon.

b) Annyira alkalmi dohányos/keveset dohányzó. Hogy akkor vetted észre amikor már alakult valami. Vagy annyira keveset még tolerálni tudsz.

c) Társkereső oldalakat én sem tartom sokra, de használom, sokszor ért ott szerencse.

Ott első üzenetváltás előtt az adatlapon ott van. Az adatlap többi rovata/kép alapján el tudott mégis bűvölni??



2021. aug. 5. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Exem nem dohányzott, csak ha ideges volt, de akkor sokat. Mondtam neki, hogy vagy abbahagyja, vagy szevasz. Végül ugyan szakítottam, de nem emiatt.
2021. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
En mar reg nem dohanyzok, de fogalmam sincs mi ez a nagy eloiteletesseg. Le merem fogadni hogy van legalabb egy egeszsegtelen dolog az eletedben, pld a fagyieves, csoki, barmi ami ugyanolyan ha nem rosszabb mint a dohanyzas. Ha a gyereked dohanyzik majd mit csinalsz? Kotel, zsamoly es irany ki a kertbe vastag fat keresni?
2021. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom nem túl férfias,de az általános okokon kívül, melette félek visszaszoknék.
2021. aug. 5. 19:31
 4/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Volt anno velem is ilyen,nem akartam dohányzó nőt, aztán mégis egy ilyen csavarta el az eszem, aztán elfogadtam és toleráltam ezt.
2021. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első exem dohányzott. Nem zavart volna, ha utána takarított volna. Sajnos csupa hamu volt így a szobája, és tőlem várta volna el, hogy 2 hónapos kapcsolatban takarítsak utána. Szerintem maga után mindenkinek fel kell takarítania.


Második exem nem cigizett, de ő sem takarított maga után, szóval az ő környezete is úgy nézett ki, mint első exemé, csak nála sima por volt, nem cigis cuccok. :D


Aki most tetszik, illetve kissé beleestem, szintén dohányzik. Ennek ellenére nem büdös, és ügyel a tisztaságra, illatosításra. Remélem, összejövünk.


Én soha, egy szál cigit nem szívtam. Vízipipát párszor, de azt sem túl gyakran.

2021. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem pl nem érdekel, h egészség-e vagy sem. Büdös. Gusztustalan. Behányok tőle. A dohányosokat az utcán is leelőzöm, ne én legyek már büdös. A fogak is besárgulnak, a kéz is büdös lesz, a ruhák, a haj...
2021. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igazából engem se az egészségkárosítás érdekel. Bár ha lesznek gyerekeink és az ők is azt lélegzik be, terhesség alatt nem tudja megállni.

Nekem durva a szobában dohányzás, falusi gyerek vagyok, kimegy a teraszra vagy udvarra és rágyújt.

Azt hogy mennyi pénzt el lehet szabni rá...

Mindene büdös az viszont gáz.

2021. aug. 5. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Én igy kerestem nőt és elvileg. És nem dohányzott majd kiderült hogy mégis.


Nem jó mert társasági dohányos vagyok így én is dohányzom évek ota.ha elutazom meló miatt 1-2 hétre nem hiányzik fel se tűnik de hazaérek feleségem vesz cigit ragyujtok. Nagyon nem jo.

2021. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Exem dohányzott (napi 3-4 szál), de nem zavart. Előttem nem gyújtott rá, csak ritkán. A ruháján sem éreztem. Persze egy sokat dohányzónál azért már más lett volna.
2021. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

A szerelmem el sem bírta viselni a dohányosokat...

Azután találkoztunk.. egymásba szerettünk..

2021. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!