Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt akinél kitétél volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akinél kitétél volt a jövendőbeli társával szemben,hogy ne dohányozzon? (Főleg de nem kizárólag férfinál nővel szemben). Aztán mégis összejött egy dohányzó partnerrel(kifejtésben..) megbánta??

Figyelt kérdés

a) megismertél valakit, akinél zavart elsőre de hosszútávon elcsábított~nő csábított el direkt vagy indirekt módon.

b) Annyira alkalmi dohányos/keveset dohányzó. Hogy akkor vetted észre amikor már alakult valami. Vagy annyira keveset még tolerálni tudsz.

c) Társkereső oldalakat én sem tartom sokra, de használom, sokszor ért ott szerencse.

Ott első üzenetváltás előtt az adatlapon ott van. Az adatlap többi rovata/kép alapján el tudott mégis bűvölni??



2021. aug. 5. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na, ezt a kérdést nekem írtad ki! :-D


Februárban a Facebookon kaptam egy lájkot az egyik kommentemre, ami ugye, nem egy nagy dolog. Megnéztem, hogy ki az a lány, mert teljesen ismeretlen volt. Aztán ráírtam, beszélgetni kezdtünk. Kiderült, hogy egy hullámhosszon vagyunk, és az is, sajnos, hogy van pasija, és természetesen, kapcsolódva a témához: dohányzik. Ettől kissé elkedvetlenedtem, de nem szakítottam meg a beszélgetést vele. Aztán, teltek múltak a hetek, és annyira "összemelegedtünk" írásban (ha lehet ilyet mondani), hogy szorgalmaztam a találkozást. A hölgy vidéki, feljött hozzám Pestre, és itt is aludt, egész hétvégét együtt töltöttük. Természetesen, összejöttünk. Egy-két hétre rá szakított a pasijával. Előttem nem gyújtott rá, de mindig volt nála cigi. Egyszer, egy borkóstolón gyújtott rá, de azt elég nehezen viseltem, és el is fordultam tőle. Nagy ritkán, amikor rágyújtott, akkor mindig probléma volt belőle. Karácsonykor volt egy konfliktus köztünk, akkor fél óránként kijárt cigizni titokban. Bár, nem lehetett érezni rajta, de én tudtam hogy miért megy ki. De ezenkívül tényleg nagyon figyel, hogy ne lássam cigizni.


A 2020-as év elég hektikusra sikeredett a nők terén. Volt egy barátnőm (extrákkal), aki erős dohányos volt. Mégis mindent csináltunk, amit férfi és nő szokott, de tiszteletben tartotta, hogy nekem nem okés, és alig éreztem rajta. Utána volt egy nagyon rövid kapcsolatom, majdnem szerelem lett, ott a lánynak a nyálában éreztem valami nikotin szerű ízt. Azt mondta, nem dohányzik. Aztán később megtudtam, hogy visszaszokott a cigire. Persze, előttem nem szívta, és titkolta is.

2022. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"És nem dohányzott majd kiderült hogy mégis."

"Azt mondta, nem dohányzik. Aztán később megtudtam, hogy visszaszokott a cigire. Persze, előttem nem szívta, és titkolta is."


Ez a legrosszabb, amikor hazudnak, átvernek.

2022. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, de már kezdek átlátni rajtuk. Néha még azt is beképzelem, ami nem is igaz. Ez nem jó, tudom! Aztán rákérdezek, és ha nagyon-nagyon mondja, hogy NEM, akkor talán elhiszem neki. :)
2022. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!