Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, volt már hogy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már hogy külsőre nagyon megtetszett egy férfi de miután jobban megismerted akkor jobbnak láttad hogy inkább befejezed a vele való ismerkedést? Ha igen, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2021. aug. 7. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Buta volt és nagyon egoista. És drogozik is.
2021. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Idegesítő volt, analizált, okoskodott, meg akarta magyarázni, hogy ő jobban ismer engem, mint én magam.
2021. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször is volt ilyen sajnos. Általában úgy volt, hogy értelmes, kedves fiúnak néztem az illetőt, aztán egyhamar kiderült, hogy bunkó vagy unalmas, ostoba, vagy ami a legrosszabb volt, hogy a srácról bebizonyosodott, hogy egy alattomos féreg, aki mindenkinek alátesz. Szerencsére mindig ez hamar kiderült, pár hét után, igazából csak beszélgetnem kellett vele és rájöttem.
2021. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! Úgy beszélt velem mintha valamelyik haverja lennék. Magától soha nem keresett, azt várta hogy én tegyem. Nem éreztem egy percig sem hogy akarná hogy köztünk igazi kapcsolat legyen.
2021. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen alkalomra emlékszem - a srác megszólalt, és dőlt belőle a sötétség. Pedig nem is majdhogynem teljesíthetetlen szuperintelligenciát várok el a másiktól, de ez a pasas egy értelmes összetett mondatot nem tudott kinyögni.
2021. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez velem 2X történt meg. Mind a kettő fiúnál az volt köszöntem neki akkor nem köszönt vissza (egyszer se). Mind a ketten egoisták voltak, kiderült hogy az egyik cigizik is. Nem törődtek velem... Szóval az átlagos dolgok az ilyen pasiknál.
2021. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!