Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem? Nős férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem? Nős férfi vagyok,de megtetszett egy munkatársam. Haverságnak indult, de én belezúgtam. Neki vőlegénye van, csak barátnak tekint. Tudom mi a helyes, de az érzelmeim feléje húznak. Sokat irogatunk messengeren, már ritkábban.

Figyelt kérdés
Mondom, TUDOM mi a helyes, de ha nem ír csak feszengek, nyugtalan, stresszes vagyok. Ha ír, elkezdünk beszélgetni megnyugszom. El kéne felejteni de hogyan tegyem? Mit kezdjek az érzéseimmel?
2021. jan. 2. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg a feleséged! Majd ő útba irányít, hogy mit is kezdj az érzéseiddel.
2021. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el, hogy a feleséged is irogat a kollégájának..:-)
2021. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarod felejteni, akkor minél kevesebbet kommunikálj vele, csak annyit, amennyit épp a munka miatt szükséges.

Ő csak barátnak tekint, ne kapálózz, inkább koncentrálj a feleségedre és az ő kapcsolatukat se rombold szét.

2021. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen, igazatok van. Ezt tudom. Bár odahaza sincs minden rendben. Igazi választ csak a 3.hozzászóló írt, csak nehéz dolog nagyon és a hátteret én ismerem.
2021. jan. 2. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4:

El kell válni a p1csába, ha nincs rendben minden, te meg más nő után futkározol. Amúgy eleve attól nincs otthon minden rendben, hogy te idegbeteg vagy, ha nem ír a csaj, a feleséged meg látja és érzi ezt. Ettől kéne javulnia a házasságodnak? Dugd végig a fél várost, azt javít csak rajta igazán! De közben ne felejtsd el lehordani a zasszonyt, amiért ok nélkül féltékeny.

2021. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nehéz, de akkor próbálj meg valamit tenni, mert amit most szeretnél, az a legrosszabb verzió. Tegyél azért, hogy jobb legyen otthon, vagy ha menthetetlen, akkor válj el és kezdj új életet függetlenül, függetlennel. De a menyasszony kolléganődet ne bolygasd fel.
2021. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az a kollegina csak érzelmi kapaszkodó neked.
2021. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Megértelek, hogy csàbitò a fiatal kolleganô, de észnél kell lenned, mert nagy a tét! Plàne, ha kiderûl, hogy bele zùgtàl, könnyen kidobhat a feleséged! Mit fogsz, akkor csinàlni, na meg a lànynak a völegénye is ellàthatja a bajodat keményen! Ne jàtsz a tûzzel! Foglald el magadat màssal, sportoljàl, tanulj egy idegen nyelvet stb!
2021. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!