Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bagatellizálják a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bagatellizálják a férfi külső jelentőségét, miközben mindegyik tábor ugyanazt mondja, csak más malomban őrölnek?

Figyelt kérdés

Egy adonisz külsejű férfinak elég léteznie. Odateheti ő is magát személyiségileg, de nem feltétel sem a szexhez, sem ahhoz, hogy akár fizessenek neki a nők a szolgáltatásaiért.


Ráadásul egy ilyen külsővel motivált vagy fejleszteni magad, mert REÁLIS esélye van, hogy a csúcsra törhetsz, akár az a vágyad, hogy modell-szépségkirálynő barátnőd legyen, akár az, hogy idősödő karrierista nők kitartsanak.


Ezzel szemben az átlagos férfiaktól ELVÁRJÁK a személyiséget, az egész olyan megalázó, mintha neked nő létedre azt mondaná UGYANAZ a férfi, aki a fullos modell-szépségkirálynőt ELTARTJA, wellnessezni hordja és önként alárendeli magát, UGYANEZ a férfi neked azt mondaná, hogy csak akkor dug meg lekapcsolt villanynál, ha főzöl, mosol, takarítasz, kielégíted minden perverz szexuális vágyát és mellette te sosem csalhatod meg, de ő téged bármikor igen.


Így már átérzitek az átlagos férfiak helyzetét?


Nekünk is van önbecsülésünk és nem szeretjük, ha selejtnek tartanak, még ha nem is mondják ki.


Ráadásul semmi motivációnk, mert egy halmazba vagyunk téve Molnár Krisztiánnal meg Schmuck Andorral.


Mivel a külsőnk adott, van egy áttörhetetlen plafon vonzalmi szinten.



2021. aug. 8. 12:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

20.


LOL dehogy lehet. Bár attól függ neked mi az adonisz szint.

2021. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

21


Honnan tudod? Próbáltad?

2021. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

22.


Igen,nem csak úgy mondom.

2021. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Edzél és legyél adonisz!


Vagy hagyd a fenébe a nőket és menj el egy idosek otthonba apolonak! A szabad idődben meg legyen egy hobbid. Pl horgászat, legyen egy kutyád és sétáltasd

2021. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Senior Séf ***** válasza:
90%

"Egy adonisz külsejű férfinak elég léteznie."

Valóban. Legalábbis addig, amíg Adoniszunk ötperces hódításokra törekszik. Mert megtartani sokkal nehezebb valakit, mint megszerezni, és ott már édeskevés az előnyös külső! s tudod, az ember a kényelem rabja. A jó kinézetű pasi, aki mindenkit le tud venni a lábáról, sokkal nehezebben fog megtanulni "nőül", sokkal kevésbé lesz hajlandó megismerni a nők lelkivilágát, gondolkodásmódját, mint egy Bill Gates külsővel rendelkező férfitársa.

2021. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

#18: "Nem vagyok kereskedő, így nem tudom a párkapcsolattal kapcsolatban értelmezni a válaszodat."


Ez a szomorú, ami két okból lehet.

1. Végtelenül naiv, áldozattípus vagy, akinek a homlokára van írva, hogy használják ki.

2. Valójában a húsevő növény életstratégiát követed és ez az egész csak egy jól felépített álca.


Gyengébbek kedvéért: Az egész élet egy manipulatív dominanciaharc. Már az újszülött elkezdi azzal, hogy sír és hamar megtapasztalja, hogy akkor is figyelmet tud vele elérni, ha amúgy semmi baja. Később tanítják meg neki a Kakasos népmesével: [link]


Vagy az élet tanítja meg neki, esetleg a kor előrehaladtával még keményebb eszközökkel "veri bele" a társadalom. Tudod, sorozatgyilkosok közül is sokan találták meg Istent és még véletlenül sem azért, hogy hamarabb szabaduljanak, vagy több előnyre tegyenek szert odabent ha már úgyis életfogytosok.


Persze tudom, te meg az itteni pontozóbizottság gyárilag vagytok erkölcsösek, már az anyatejjel ezt szívtátok magatokba.


#19: "Az önsajnáltatástól nem lesz jobb se a kinézeted, sem a szituációd."


Ez így van.



#19: "Ha munkát fektetsz valamibe annak eredménye lesz, és ez saját magaddal is így van."


Igen, de míg egy törött Bugattit lehet, hogy érdemes javítani, vagy egy törött X6-os BMW-t is, addig egy törött 20 éves Suzukira már bármit költesz a mosatáson meg a kiporszívózáson kívül, az már többre rúg, mint magának a kocsinak a teljes értéke.


#23: Senki nem látja a külsődet és azt, hogy milyen voltál, milyen lettél és esetleg ettől nőtt-e meg az önbizalmad, de amúgy a nők szemében semleges, hogy a szöcskefej mellé Schwarzenegger tested van.


Egyébként arra adj nekem választ, hogy miközben az edzőtermek már a covid előtt is erősen érdekeltek voltak abban, hogy teltházas legyen és magas fokú legyen a kihasználtság, ha már sokmillió áll benne a gépekben meg a havi bérleti díj, stb, ugyanakkor az ÉVEK ÓTA TESTÉPÍTŐ független (anyagilag NEM érdekelt) emberek egyöntetűen mind azt mondják, hogy a nők miatt sose kezdj gyúrni, mert hatalmasat fogsz csalódni és még a magas, jóképűek is csak annyit mondanak, hogy nekik az önbizalomban segített, de valójában az, hogy te akár egy ilyen testtel: [link] (amit nem 2 hónap összerakni) végigmész félmeztelenül a Balaton parton és majd akár egyetlen nő is leszólít, az kb. annyira realisztikus, mint az Axe hatásos reklám.


A valóság meg az, hogy az ápolatlan büdösséghez képest többet jelent, de igazából egy drágább, nem tucat parfümmárkát jobban/többen megdícsérnek rajtad, hogy jó az illatod. És még ez is csak egy bók az illatodra, összejönni egyik se fog veled, ezt a 3. vagy 4. mondat után finoman közölni is fogja azzal, hogy "A párom is szokott ilyet használni."


és a félreértések elkerülendő: semmilyen PUA-s módszerrel nem fogod felszedni, mert ez nem a "de hát nekem van barátom" (de azért visszacsókol) szituáció, hanem az, amikor tényleg van barátja és tényleg nem akarja megcsalni, csak tényleg egy közvetlen, barátkozós lány.

2021. aug. 10. 07:30
 27/34 anonim ***** válasza:
A férfitöbbletesnek ma is szófosása van, és mivel nem tud senkihez szólni, ide ír novellákat.
2021. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"s majd akár egyetlen nő is leszólít, az kb. annyira realisztikus, mint az Axe hatásos reklám."


Akkor elárulom neked, hogy a lányok azt szeretik, ha látják a férfin, hogy tényleg FÉRFI, és van mersze odamenni leszólítani. Az ilyen külső pedig azt segíti elő, hogy pozitív választ kapjon.

2021. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#28: Olyan szép, amikor a mondatod végén mást vallasz be, mint amire eredetileg következtettetni akartál.


Nem azt szeretik a nők, ha egy férfi tényleg FÉRFI és van mersze odamenni, hanem azt, ha OLYAN megy oda, aki amúgy is tetszik nekik, mert úgy átháríthatják a leszólítás terhét a férfire.


Megincsak a kereskedelemhez tudok visszanyúlni. Egy örökös macska-egér harc ez is a férfi és nő között, ahogy a vásárló és az eladó között is.


Hiába van kezdetileg a nő (eladó) alkupozícióban, mert látszólag neki elég passzívnak lenni, bizonyos esetben képes fordítani rajta a férfi (vásárló).


És ahogy a kereskedelemben is minden szegmens megtalálja a maga helyét és a luxusmárkák se mennek azért csődbe, mert csak néhányezer ember van, aki meg tudja fizetni őket és ezek között is sokan, akik hiába tudják, ha nem akarják, mert jut rájuk olyan, akik nem engedhetnék meg maguknak, de csakazértis hitelből is.


A nőknél ugyanez a helyzet. A kövér 3 gyerekes anyuka is beárazhatja magát magasabb szintre, mint a Palvin Barbi külsejű közmunkás lány és ha talál olyat, aki "megfizeti" érte az árat, akkor jól járt.


A Palvin Barbi külsejű közmunkás lány pedig ugyancsak árazhatja alul magát és jöhet össze a fogatlan segédmunkás Bélával, akinek szül 3 gyereket és a Béla többször eltöri neki különböző csontjait.


Szóval annak, hogy ki kezdeményezzen annyira van létjogosultsága a férfiassághoz kötni, mint a mosás, főzés, takarítást a nőiességhez, meg persze azt, hogy egy férfi akkor értékes, ha minimum 100 nőt megdugott, a nő pedig akkor, ha szűz.


Csak hát megszokhattuk már a kelet-európai torz feminizmusban, hogy a nőnek az összes privilégium kell, de az előjogokat úgyszintén meg akarják tartani, aztán majd útközben eldöntik, hogy mi az, amiből engednek, cserébe viszont kérnek valamit.


Például "én vezetem a háztartást, de te tarts el" vagy épp ellenkezőleg "engem nem kell eltartani, de fogadd el, hogy néha a főnökömmel megyünk üzleti útra és egy franciaágyas szobában alszunk meg a múltamról se kérdezz, hiszen számít egyáltalán, hogy hány kalandom volt?"


De ha ezt fordítva csinálná a férfi, akkor már ő lenne a fő szélsőséges patriarcha ősállat, ha mondjuk azt mondaná, hogy "Én ezermester vagyok a bölcsész exeidhez képest, mindent megcsinálok, de cserébe elvárom a konyhában/házimunkában/ágyban ezt és ezt." vagy épp ellenkezőleg: "Engem nem érdekel a múltad, építheted a karrieredet, nem akarlak korlátozni, de cserébe ne kapjam a folyamatos b...szogatást, amiért nem dolgozom, mert hasznosabb, ha otthon elvégzem a házimunkát, mintha nevetséges 150 ezrekért kellene minden nap robotolnom."


Mert a nőnél annyira természetessé vált, hogy mindent elvárhat, míg ha ugyanezt merné a férfi elvárásként támasztani, akkor mindennek el lenne hordva. Szexista patriarchának vagy éppen selyemfiúnak.

2021. aug. 10. 13:21
 30/34 anonim ***** válasza:
73%

"Nem azt szeretik a nők, ha egy férfi tényleg FÉRFI és van mersze odamenni, hanem azt, ha OLYAN megy oda, aki amúgy is tetszik nekik,"


Most megint feltaláltad a spanyol viaszt. NEM MONDOD, hogy a nők annak örülnek, ha a nekik tetsző férfiak mennek oda. Erre soha, senki nem jött volna rá. A többit megint nem olvastam el, ne haragudj (szerintem ezeket az ömlengéseidet más sem szokta).

2021. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!