Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak én vagyok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak én vagyok ilyen szerencsétlen a pártalálásban?

Figyelt kérdés

Valahogy nekem sosem jönnek úgy össze a dolgok, hiába vagyok már 29 éves. A szüleim és a nőverem szerint is, én csak az idiótókat vonzom. A testverem is mindig olyan itélkezik felettem. Szerinte bármire képes vagyok, csak farokhoz jussak. Egyszer találkoztam egyszer egy pasival, nem tetszett nekem az első randi után, mert utána egyből írta, hogy megdöngetne, mikor ezután nem akartam vele tovább ismerkedni, akkor zaklatott, hívogatott telefonon. A szüleim és a nőverem szerint is ilyen dolog a legnagyobb hülyékkel fordul csak elő, amilyen én vagyok.

Volt egy kapcsolatom, ami érzelmileg bántalmazó volt, de 3 hónap után szakított velem az exem. A nővérem szerint, ebben az esetben is egy nagy hülye voltam. Szerinte egy normális nőt nem tudnak átvágni, csak egy hasonló hülyét, mint amilyen én vagyok. Persze ő hiba nélküli a szüleim szerint is. Szerintük nem vagyok normális, mivel sose akadok normális ferfiakba és kezeltetni kellene engem. Semmi értelme nincs az életemnek.


2021. aug. 9. 06:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
29 vagy, költözz el és ne hagyd magadat hülyének nézni a pasik által, de főleg ne a családod által. Szerintem náluk se minden okés, ha valakik így beszélnek a családtagjukkal, akit állítólag szeretnek.
2021. aug. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A nővérem amúgy szintén még itthon él, 36 évesen, és nincs parja. Ő az etalon, mert nem hódol be a férfiaknak, pedig én sem hódolok be.
2021. aug. 9. 07:09
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Legalább valami jele legyen annak, hogy van gerinced.
2021. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen szerencsések ebben sajnos.
2021. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, nagyon sajnálom, hogy ennyire lehúz a családod. :( Az az igazság, hogy a viselkedésük mögött egyértelmű, hogy vmilyen frusztráció áll ami rajtad csapódik le.

Szerintem is jobban járnál, ha ettől a toxikus környezetből megszabadulnál!


Nem áll módodban meglépni ezt? Ennél az is jobb, ha egy idegennel osztoztnátok egy albin, mert ott legalább lenne esély arra, hogy nem taposnak meg.

2021. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
*környezettől
2021. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az ideje, hogy kiállj magádért, mind pár keresésnél, mind a nővéreddel szemben. Ha te nem teszed meg, ki fog?
2021. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
A feminista és a lábtörlő..nagyszerű testvérpár. Légyszi ne szüljetek gyereket semmilyen chadnek
2021. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, én az idén 3x tenyereltem bele olyan lányba, hogy utólag bánom. Valahogy csak azokat vonzom be, akiknek valami traumája van és emiatt képtelen éretten döntést hozni, helyette gyerekesen, éretlenül, múltra hivatkozva kettősmércét alkalmaznak :\ pedig annyira próbálok türelmes lenni, de ha nincs a másik oldalról hajlás a középútra kettőnkért akkor tarthatatlan. :(
2021. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

De gondolom jol neznek ki a pasijaid, az a lenyeg....



37F incel

2021. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!