Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is tapasztalt már ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalt már ilyet vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen a párkapcsolataimat illetően?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3 kapcsolatom is azért ment tönkre,mert eltávolodtam a partneremtől, nem kívántam őket szexuálisan aminek sajnos hangot is adtam. Egyszerűen nem tudom megmagyarázni, de a partnereim mind elhagyták magukat mellettem, elhíztak, nem jártak kozmetikushoz, nem öltöztek úgy, ahogy megismerkedésünk idején. Minap összefutottam az exemmel, majd 1 éve nem találkoztunk, nem is beszéltünk egymással. Alig ismertem meg, levágatta a haját, minimum 15-20kg fogyott és kb úgy nézett ki mint 3 évvel ezelőtt amikor megismertem. Azt mondta hogy most boldog és jól érzi magát a bőrében, van új kapcsolata és teljes életmódváltáson ment keresztül vega lett. Örülök annak, hogy megtalálta a számítását, de egyben úgy érzem magam mint akit átvertek. Ez nem először játszódott már le velem, volt olyan partnerem aki még jobban elhízott amíg együtt voltunk és utána újra összeszedte magát.

Van egy barátom aki azt mondta, hogy nem motiválom őket arra, hogy formában tartsák magukat és ezért kényelmesednek el mellettem a partnereim. Azt javasolta, hogy szervezzek közös programokat, edzéseket, hogy mozogjanak eleget.

Főleg hölgyek véleményére lennék kíváncsi, hogy mit ronthattam el?



2019. dec. 18. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a kérdést elolvasva, színtisztán látszik, mi a gond veled, csak nem látod a fától az erdőt. :D :D :D

Akinek már nem tetszik a barátnője csak azért, mert kicsit felszed magára, igazából senkit sem érdemel meg.


Látod-látod, egy megfelelő férfi mellett mind kivirult. :o)

2019. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem minden emberfuggo es nem hiszem, hogy te hibaztal volna, csak valaki hajlamosabb erre, hogy elhagyja magat, ha parja van, mert biztonsagban erzi magat es ugy erzi igy is ugy is tetszik a parjanak. Beallitottsag kerdese.

En pl nem hiztam egyik parom mellett se, pedig volt aki sokszor mondogatta is, hogy neki a telt nok jonnek be.. en meg mondtam, hogy kereshet olyat ha akar, de en nem adom fel az edzest soha senkiert, mert igy erzem jol magam a boromben.


Szoval ne aggodj, nem a te hibad, csak eddig ilyen tipusu nokkel talalkoztal.


27N

2019. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk melóhelyen van így. Amikor egy csajnak nincs párja akkor tök jól néz ki, viszont amint talál valakit elkezdi elhagyni magát. Volt olyan akire rá se ismertünk szülés után.


De gondolom ezzel a férfiak is így vannak ha már csak a meccsnézés és sörözés megy. :D

2019. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt parom nem mondogatta de megjegyezte hogy hiztam a kapcsolatunk alatt de oszinten szolva o meg elpocakosodott. Ha valaki pl pozitivan megerosit h szexi vagyok, jol nezek ki, sokkal nagyobb a motivaciom h meg tobbet beleadjak. Talan te is probalkozhatnal tobb pozitiv megerositessel legkozelebb, van aki a dicseretektol szarnyra kap
2019. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A környezetemben is láttam pár ilyet, mindkét nemnél. Egyszerűen vannak, akik ha kapcsolatba kerülnek, leülnek, hogy oké, nem kell magukra adniuk.
2019. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak azért , mert te is elhagytad magad.

Ha csak magamból indulok ki, bár én nem híztam, csak sokszor én is kényelmes, nem túl csinos cuccokban vagyok itthon, viszont nekem mindig az az első , hogy ha hazajövök munkából, akkor lezuhanyozok, hajat mosok rendbe hozom magam magyarán finom illatosan kifésülve várom a párom de amikor azt látod, hogy a párod viszont elhagyja magát melletted, nem jártok sehova , max a helyi unalmas beülős helyekre a haverokkal ahol tulajdonképpen már úgy érzed, hogy tök mindegy , hogy hogy nézel ki,akkor bizony te sem leszel már olyan motivált..

sajna tapasztalatból beszélek , mert sokszor én is ezt érzem, hogy párom hazajön melóból, rögtön az az első, hogy leül a gép elé,játszik én meg hazajövök munkából, rendbe teszem magam, majd rendbe teszem a lakást, teszek-veszek miközben ő hazajön, se nem zuhanyozik le ilyenkor(reggel zuhanyozós fajta), se nem csinál különösképpen semmit ha leizzadt hazafelé jövet , akkor sem zuhanyozik le,sokszor úgy kell rászólnom , hogy mosson fogat, úgy kell rászólnom, hogy borotválkozzon meg...na ilyenkor nekem is néha elmegy a kedvem , hogy én meg játsszam itt a tökéletest, miközben sokszor hulla fáradt vagyok már mindennel.

Igen az ilyen férfiak mellett én is ellustulok.

Mondjuk nálam hullámokban változik, mert sokszor vannak időszakaim amikor elkezdek rendszeresen jógázni, úszni, kirándulni , csinoskodni , programozni stb..viszont vannak időszakok főleg télen, amikor én is begubózok és elhagyom jobban magam..nincs motivációm.

Sajnos az az igazság, hogy mivel a párom nem egy kirándulós fajta, ezért már oda sem nagyon járok, pedig amíg nem jöttünk össze, addig rengetegszer jártam egyedül is kirándulni mert a haverok már akkoriban is inkább este akartak kocsmázni, mint semhogy kirándulgatni járni fényes nappal.

No meg imádtam fotózni, rendszeresen jártam futni, kondizni , úszni stb...

de most...semmi.. jó ez nem igaz mert a jóga megmaradt, ahogy nyáron az úszás is de jelenleg nem nagyon vagyok motivált..

Imádtam utazgatni, mászkálni , de mivel ő utál elmenni a városból ezért már én is észrevettem, hogy kezdek olyan lenni mint ő..

már nem könyörgöm, nem mondogatom, nem próbálok programot kitalálni, hogy menjünk el ide vagy oda mert egy: rossz szervező vagyok, kettő: tudom , hogy nincs kedve és csak azért jönne , mert én szeretnék...

így meg már nincs kedvem....

Biztos vagyok benne, ha néha neki is eszébe jutna valami program, vagy kirándulás, együtt sportolás bármi akkor tudna motiválni, viszont kénytelen vagyok egyedül motiválódni, mivel ő lusta ha ilyen dolgokról van szó.

Szeret itthon ülni, gémelni vagy haverokkal iszogatni...

viszont engem ezek a programok nem igazán töltenek fel.

Autónk nincs ami néha jól jönne, eltudnánk menni valamerre , hogy legyen értelme szépen felöltözni vagy akármi, de most azért hogy leszaladjak a kisboltba nem fogok kiöltözni..

szóval na...én csak egy lehetőséget mondtam , hogy miért lehet.

Illetve ami a saját tapasztalatom szintén és pont ma gondolkoztam el ezen, hogy ugye én sokszor munka után rettenetesen elfáradok, mivel fizikai munkát végzek közben emberekkel foglalkozom így még pszichésen is lefárasztanak és ugye hazamegyek ebédelek, van egy-két órám összeszedni magam de utána rögtön nekiállok valaminek, takarítani való mindig akad, mosni, teregetni , vasalni, mosogatni, felsöpörni stb stb..szóval sokszor hullafáradtan még nekiállok a házimunkának ami rám hárul , mert a páromnak magától nem nagyon jut eszébe , hogy bármit csináljon és egyszerűen estére úgy elfáradok hogy nincs kedvem semmihez.

Nem tudom nőnek érezni magam , mert nincs erőm már ahhoz hogy kiöltözzek itthon még este, meg minek ha ő úgyis csak gépezik.

Persze elmosogat néha magától, meg ha megkérem megcsinál dolgokat, de ugye ilyenkor tapsikolni kell , hogy milyen ügyes miközben ha én csinálom természetes..persze nem várja el, de én nem bírom a rendetlenséget.

Na és ugye ha a házimunka nagy része még munka mellett a nőre hárul és még sokszor a férfimunkákat is mi végezzük el ha nem "majd szeretnénk azt a villanykörte cserét hanem azonnal! , akkor bizony ne várja egy férfi , hogy a nőnek legyen ereje még este egy vadító tigréssé változni..

főleg ha a pasi csak pihenget, játszik egész nap.

ezek a dolgok, az ilyen férfiak még a legmotiváltabb nőket is lehúznák" .

És ne értsd félre, imádom a párom, mert amúgy nagyon jó ember de tény, hogy lusta ...

valahol ha belegondolok nem zavar az sem , hogy játszik, mert hát ez legyen a legnagyobb baj, de mégis néha idegesít..

tény, hogy nem nagyon látom értelmét mellette itthon , hogy kiöltözzek és bizony néha ez megijeszt mert attól félek, hogy egyszer csak eltávolodunk egymástól ha így folytatjuk , főleg ha gyerek lesz és még fáradtabb leszek..

Na mindegy szóval minden nő , ahogy én is minden pasi mellett más és más.

Teljesen más voltam az exem mellett mint a jelenlegi párom mellett.

Persze én is változtam nyilván, de tény hogy különböző emberek különböző énünket hozzák elő.

És hát ez ilyen.

Amúgy nagyon jó dolognak tartom, hogy felismerted ezt a hasonlóságot az exeiddel és hogy elgondolkoztál azon, hogy vajon mégis te magad mit ronthattál el a kapcsolataidban.

És amúgy lehet, hogy egészen egyszerűen semmit, csak éppen nem voltatok azokkal a lányokkal jó hatással egymásra és ennyi.

Lehet hogy csak egész egyszerűen, nem illetettek össze és te semmit nem rontottál el még ez is lehet.

De én azt gondolom, hogy nagyon jó, hogy próbálsz fejlődni, és ez mindenképpen hasznodra fog válni a következő kapcsolatodban..:)

Hajrá

33/N

2019. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!