Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy incel bármilyen kontextusb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy incel bármilyen kontextusban vagy korban incel maradna?

Figyelt kérdés

Szerintem egy régi világrendben ugyanúgy szerencsétlenek lennének, sőt még rosszabb helyzetben lennének, mint most a liberális világban, amelyben a társadalom sokkal elnézőbb bizonyos mentális betegségekkel szemben, és boldog-boldogtalan hallathatja a hangját.


Többnyire ugye régebben nem a kölcsönös vonzalom miatt házasodtak. Alig volt több, mint egyfajta üzletkötés – egyenlőtlen felek között. A szerelemről pedig sokáig úgy gondolták, hogy egyáltalán nem ok a házasságra.


Az emberiség történelmének nagy részében a házasság az anyagi biztonságot, különböző érdekek egyesítését, gazdasági kapcsolatok megszilárdítását célzó megállapodás volt. Családok közti egyezség. Mondjuk, ha egy nyomdász és egy papírgyártó közös üzleti kilátásait javította, hogy a gyerekeiket összeházasítják, akkor az így is történt.


A szerelmet nyilvánvalóan ismerték akkor is, de a házasságnak nem volt tartozéka. A férfiak a szeretőjüknek tartották fenn az ilyen érzelmeket.



2021. aug. 9. 17:06
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
32%
A “közösülés” félrevezető lehet… A szexualitásunkra gondoltam, de hála égnek az pont nem sikerült… Mindegy, talált más módot a perverziói kiéléséhez…
2021. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
75%
Hát bocs, de ha orális meg anális szexuális tevékenységet folytatott veled, az gyakorlatilag ugyanazt jelenti ebből a szempontból! A lényeg, hogy nem volt incel, mivel erotikus sikereket ért el egy nőnél. (De persze attól még hulladék ember.)
2021. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

A Tinder-re visszatérve mivel egyáltalán nem fedi le a valóságot, szerény elképzelésem szerint 2 féle férfi lehet rajta:


1. Sikeres, de kevés az ideje, mert folyamatosan a munkájával van elfoglalva, ahol nincsenek nők a közelében. Ez kb. 10% lehet.


2. Egy lusta, antiszociális fotelharcos, aki nem bír élőben ismerkedni (mert lehet ronda is), ezért minden nőre ráír aki "szembejön vele" tinderen. Ez a maradék 90%.


De a nőkben szintén a fenti két kategória van szerintem, annyival kiegészítve, hogy ők nem kezdeményeznek, (bár nyugodtan tehetnék) és online a kezdeményezés nem kerül semmibe, ezért rengeteg üzenetet kapnak.


A fenti két típust együttvéve is csupán az emberek kb. 20%-át teszi ki a tinder. Tehát a normálisabbak nagy részét a való világban lehet megtalálni.

2021. aug. 10. 12:13
 34/58 anonim ***** válasza:
66%

Nem, normális nők nem két kategóriából választanak. Mivel nem óvodásként gondolkodnak.

Szánalmas, ahogy a Tinderből próbálsz hamis következtetéseket. Mi lenne, ha elolvasnál egy filozófiai írást Kierkegaard-tól vagy Popper Pétertől valamit az emberi pszichéről esetleg?

2021. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
66%
*hamis következtetéseket levonni
2021. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:

34


Én azt írtam, hogy a tinderen (nem a valóságban, csak a TINDEREN) jellemző a nőknél is ugyan az a 2 kategória mint a férfiakra csak annyival kiegészítve, hogy ők nem kezdeményeznek..szövegértés. ;)

2021. aug. 10. 12:44
 37/58 anonim ***** válasza:
66%
Neked javaslom a szövegértést, ha ilyen blackpilles konteókban hiszel feltételezhetően 25+ évesen is még.
2021. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

1. 23 vagyok

2. Nem írtam, hogy incel vagyok (nem is tudom miért következtetsz erre)

3. Hülyeségnek tartom a blackpill-t és az ehhez hasonló konteókat


Amúgy ha incel lennék , miért írtam volna ki ezt a kérdést, értenék egyet a normális válaszolókkal és nem értenék egyet azokkal az incelekkel akik idejöttek mondani a magukét?

2021. aug. 10. 12:57
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

28#

Gyakorin már jópárszor találkoztam a kirohanásaiddal az állítólagos incel exeddel kapcsolatban

Most azért sikerült pár dolgot megtudni felőle, és egyértelművé vált számomra hogy a frusztrált dühödet iránta vetíted ki azokra az emberekre akik teljesen sikertelenek a nőknél.

Az exednek természetesen köze sincs az incelekhez, csak valami selejtes bunkó barom lehet, aki nyilván nem volt túl sikeres a nőknél az überbunkó hozzáállásával, viszont sem szextapasztalat, sem kapcsolat tapasztalat terén nem szűz

Neked nyilván az fáj hogy az a barom kihasznált vagy megpróbált kihasználni (részben biztosan sikeresen), és mivel valami szexuálisan visszamaradott beteg állatról lehet szó, ezért betetted őt az incel kategóriába, gondolván hogy biztosan minden incel ilyen beteg állat mint az exed.

Hatalmasat tévedsz, még akkor is ha előfordulnak beteg állatok az incelek között is persze, de az általánosító kép, ami benned kialakult teljesen hamis.

Itt neked vannak némi feldolgozandó traumáid úgy tűnik, amit itt másokra vetítesz ki

Vedd észre ezt kérlek!

2021. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
75%
Incel gondolkodásmód nincsen szerintetek? A nőgyűlölő kirohanások, hogy a jogainkat kellene elvenni, az mi szerintetek? Ezen bárki normális ember felháborodna.
2021. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!