Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten társat kereső Hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten társat kereső Hölgyek! Hogyan reagálnátok arra, ha egy férfi nyitó levélként egy saját verset küldene kezdeményezésként, bemutatkozásként?

Figyelt kérdés
Nyilván, egy versrajongó lány nagyon örülne, így elsősorban olyan hölgyek véleményét várom, akik nem különösebben versrajongók, hogyan reagálnátok?
2021. aug. 9. 18:41
A kérdező szavazást indított:
Olvasatlanul törölném, mert nem szeretem a verseket.
Bár elolvasnám, nem válaszolnék rá, mert nem szeretem a verseket.
Bár nem szeretem a verseket, mégis válaszolnék rá, mert legalább megpróbált kreatív lenni, nem pedig sablonos.
Egyéb, leírom kommentben.
19 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok lány, de ez olyan mintha... Nem is tudom milyen, de szerintem nagyon hülye ötlet. :D
2021. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miért, mi ebben a rossz ötlet? Kérlek indokold meg!
2021. aug. 9. 18:47
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem már írtak verset, és habár ez egy nagyon szép gesztus egyébkémt, valahogy én mégis cringe-nek érezném. Kiment a divatból. Ugyan úgy akkor is furán néznénk, ha valaki az ablakunk alatt zenélne.
2021. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha versszerető csajt akarsz, akinek bejön ez a fajta közeledés akkor hajrá. Viszont a nők többségének ez sok, nyálas, stb. Ki olvas manapság verseket? Az irodalomért rajongó emberek csoportja, ami kimerül pár 100e főben.


Amúgy meg milyen választ is vársz a versedre?

2021. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszene inditasnak, de nyilvan csak amiatt nem lenne autimatikusan kapcsolat kettonk kozott.
2021. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, nekem eszembe sem jutott, hogy nyálasnak fogják hinni, mert nem annak szánom. Ismerkedéskor nem pont az a cél, hogy felhívjuk magunkra a figyelmet? Kitűnjünk a tömegből, a középszerűségből? Mégsem egy "Szia, mizu?"-val indítanék, hanem azért ettől sokkal kreatívabban?

Vagy ti Hölgyek ezt nem így látjátok?

2021. aug. 9. 19:06
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne kezd verssel. És azért nem mindegy, hogy milyen az a vers.
2021. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#4 természetesen a versemben feltett kérdésre adott válaszra.

Nem kell, hogy Ö is verset írjon, nem az a cél, hanem hogy elinduljon a kommunikáció kettőnk között.

2021. aug. 9. 19:09
 9/28 anonim ***** válasza:
Kiröhögnének és dobnának a kukába.
2021. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#7

Persze, hogy nem mindegy! Nem valami obszcén stílusban írnám, hanem kulturáltan!

2021. aug. 9. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!