Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzanak a lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak a lelkileg sérült/összetört férfiak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen közömbösek számomra a lelkileg ép, egészséges, magabiztos férfiak. Nagyon vonzanak azok a férfiak, akikről tudom, hogy lelkileg sérültek. Ez nem tudom mitől van. Lehet azért mert én is ilyen vagyok? Mert amúgy igen, én is az vagyok. Egyszer együtt voltam egy ilyen pasival. Nagyon sokáig tartott a beszélgetős fázis de már akkor úgy éreztem, hogy hazatértem. Aztán nem működtek már olyan jól a dolgok, de azóta is csak a megtört lelkek fognak meg...

22N



2021. aug. 10. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
na itt aztán kedvedre válogathatsz
2021. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Biztos halak vénuszod van 😅
2021. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Tiszta én. 6/6 pasim. Kor is stimmel.
2021. aug. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy lelkileg sérültek? Ezt nem hangoztatja azért senki, főleg nem a férfiak (pont ezért mert nem akarnak a nők szemébe lúzernek tűnni)... Rámondásra meg igen nehéz eldönteni szerintem.


Meg kicsit pontosítsd mi az hogy sérült? Ebben a fogalomban is van ezer féle variáció.

2021. aug. 11. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Hát itt megtaláltad akiket keresel kérdező!

A gyakori ezen témáját ezek szerint pont számodra találták ki, tele reményvesztett sérült emberekkel mindkét nemből

Én is ilyen férfi vagyok

2021. aug. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy neked ez az életfeladatod, de inkább hasznosítsd más, foglalkozásba ágyazva, pl.: pszichológus, stb.
2021. aug. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Engem pont nem érdekelnek. De ismerek én is ilyet. Sőt, kifejezetten idegesít a napi nyavalygás, a problémában való tocsogás, mert néha nem is a megoldás kell nekik, csak a sajnálat.
2021. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mert te is egy lelki nyomi vagy
2021. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet mert apád is ilyen?
2021. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én kellek neked! :D

Egy lelki rokkant 25 éves


P.s. #7-es válaszoló, igen, néha én is vagyok úgy, hogy nem megoldást várok mástól, vagy hogy jól megmondja a frankót, csak egy kis együttérzést, megnyugtatást, hogy ne érezzem magam teljesen egyedül...

2021. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!