Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor extrém jóképű férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor extrém jóképű férfival jönnek össze a nők akkor nem zavarja őket, hogy már előttük több száz nő "beszennyezte" a párjukat?

Figyelt kérdés

#bejáratott #Beszennyezés #Sokat használt
2021. aug. 12. 06:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%
2 extrém jóképű pasi volt az életemben, az egyik olyan, amit leírtál, valahogy soha nem gondoltam, hogy vele komolyabb is lehetne, a másik a gyerekeim apja, aki jobban is nézett ji, viszont ő nem volt elhasznált, teljesen átlagos volt az exei száma. Ez szereintem vérmérsékleten is múlik. Az első az alapból is az élő fát is, csak mázlija volt, hogy hozzá jóképű. A párom pedig szerencsére nem volt ilyen pinabubus, normális párkapcsolatot részesített előnyben.
2021. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%

Már a kérdés is elég manipulatívan van feltéve.

1. Azt feltételezi, hogy az extrém jóképű pasik mind kujonok.

2. Hogy a nők többsége úgy is összejön egy extrém jóképű pasival, hogy az végigk...ta a fél várost.


Ha tudom az illetőről, hogy több tíz + nővel volt, akármilyen vonzó, nem jövök vele össze. Ha nem tudom róla, belefuthatok olyanba, aki ügyesen titkolja... de olyan a rondák között is van.


Az, hogy ki mennyire szabados, az meg nem a külsőtől függ. Van, akinek lenne rá lehetősége, de nem él vele, mert nem szexagyú.

2021. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%
Mindig jó pasijaim voltak, egy se volt kujon.
2021. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyit tudni meg a kérdésből, hogy ha TE kinéznél valahogy, riibanc lennél.
2021. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes, hogy egyesek, ha valaki jól néz ki, máris elkönyvelik r.bancnak vagy hím luvnyának.
2021. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
87%
A két legszebb kedvesem szűz volt.
2021. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
51%

De, ilyenekkel nem is kezdek, engem ez borzasztóan taszít. Persze csak azokról beszélek, akikről tudom, hogy fűvel-fával együtt voltak már, nem csak a külső alapján feltételezem ezt róluk.

Kavartam egy ideig olyan pasival, akiért tényleg MINDEN EGYES csaj odavolt (pedig a személyisége egy nagy 0 volt), és mindig úgy éreztem, hogy az valahol “igénytelenség”, hogy szó szerint minden lánynak engedett, aki rámászott pl. egy buliban, neki magának pedig fogalma sem volt arról, hogyan tegyen erőfeszítéseket, hogyan kezdeményezzen egy lánynál stb. Egy darabig koslatott utánam, de szó szerint félt tőlem, mert én nem ugrottam rá egyből, amint villantott egy mosolyt. 🤦‍♀️ Szerintem én voltam az egyetlen “pofon” az életében; sose értette meg, miért nem tudtam komolyan venni, pedig pont ő volt az, aki nem viselkedett komolyan.

2021. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 moozygoo ***** válasza:
33%

Két dolog kell egy nőnek, biztonság (ebbe beletartozik az anyagi biztonság is) illetve jó szex.

A bré nem kopik el szex meg maszturbáció után, csak az illető lesz tapasztaltabb, kvázi jobb szexet tud nyújtani a nőnek.

2021. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
32%
Mivel? Ha zavarja a gondolat az utódját akkor majd elmegy vele after party tesztre. Egyebkent ha zavarja hogy tobb novel volt egyutt akkor mint utodot az nem zavarja hogy o is horogra akadt?
2021. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
87%
A barátom a legjóképűbb férfi, akit ismerek, de ennek ellenére az első alkalom után nem voltam biztos benne, hogy egyáltalán csinálta-e már valaha előtte. Nem kérdeztem rá direkt azóta sem, mert őszintén szólva lesz#rom, hogy ki, mikor, kivel mit csinált a múltban és nem is volt probléma, mert én sem voltam tapasztalt. Viszont hülyeség, hogy minden jóképű férfinak megvolt egy rakás nő.
2021. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!