Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik társkeresőznek? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik társkeresőznek? Nem unalmas, hogy újra és újra ugyanazokat a köröket futjátok?

Figyelt kérdés

Én még csak két hete próbálkozom, de már kezd megfőni az agyam ettől. Sziamizu, hol dolgozol, mit csinálsz, a hétvége milyen volt, hűdeszépcicádvan, mikaterveidajövőrenézve, stb.?


Borzasztó unalmas!


Más is így van ezzel, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Még ha próbálok is valami eltérőt, közvetlent írni, akkor is 85%-ban csak ilyen sótlan válaszokat kapok.

Persze értem én, hogy ezek alapvető és fontos infók, de akkor is unalmas.


Nálatok is ez a tapasztalat? Vagy valamit rosszul csinálok?



2021. aug. 12. 19:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2021. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
de
2021. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1 Oh, kösz, látom nem vagyok egyedül...
2021. aug. 12. 19:55
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Dettó!!! Első gondolatom ettől, a sablon módon minimális adatokkal kitöltött női adatlapokra nem tudok én sem semmi egyedit írni. Aztán rájöttem, ha nem látok meg valakiben valami egyedit, minek is kellene nekem?
2021. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Én ezért nem társkeresőztem soha. Meg se közelíti azt, amikor két egymást a való életben megismerő ember elkezd egymás felé tapogatózni, mert ott a mágnes.
2021. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy a férfi és te kérdezed ezeket: "Sziamizu, hol dolgozol, mit csinálsz, a hétvége milyen volt, hűdeszépcicádvan, mikaterveidajövőrenézve?".


Én nő vagyok, ma két pasit hajtottam el. Az egyik kérte, hgoy menjünk messengerre, mentem, mondta, hogy akkor hanghívás (gondolom én, de lehet, hogy videócsetre gondolt), mondtam, hogy még nem, erre ő "na már fáradok". ??????????????? (Kábé 3-4 sort írtunk.) És még én próbáltam meg mondani neki, hogy hát ha egy kicsit beszélgetünk, akkor feloldódom, stb.


A másik "jaj de szépvagy, jaj de szép vagy, jaj de tetszel, jaj de így-úgy", erre először megköszöntem, aztán nevetgéltem, aztán tök normálisan megkértem, hgoy ezt nekem ne, mert nekem nem jön be, erre folytatta. Nem értem. Egyszerűen nem értem.


Nem az lenne a cél (mindkét férfire gondolok), hogy figyelembe vegyék azt IS, amit én kérek?

2021. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%
*a kérdőjel az idézőjel után van
2021. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még vaktöltènyt lőttèl el, ha jön a tali, akkor jöhet az èles, ha meg ott nem stimmel valami, akkor lèphetsz vissza a startra
2021. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Mindenesetre a szokásos sirám: a férfiaknak haj de nehéz, haj de nehéz, bezzeg a nők csak válogatnak össze-vissza. Hát nem. Akikből válogathatok, azok borzasztóak. Nem tudom, miért.
2021. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Tali? Most mondta le a találkozót az egyik, last minute. Megírtam neki (udvariasan) a gondolataimat, kíváncsi vagyok mi lesz a reakció, ha egyáltalán reagál.


#6 Néha én is írok ilyeneket jobb híján, de a nők zöme a szinte bármire ilyen sótlanul reagál. Tisztelet a kevés kivételnek.

2021. aug. 12. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!