Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek nektek milyen lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek nektek milyen lenne az ideális nő?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 17:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: átlagos kinézetű, lehetőleg ne legyen kövér. Az nem baj, ha van rajta egy kis felesleg, sőt még kifejezetten tetszhet is, de az legyen arányosan "elosztva". A többi mindegy, igazából a lényeg, hogy összképileg bejöjjön. Én elég vékony vagyok, szóval a csaj se legyen nálam nehezebb / nagyobb.


Belsőre: legyen közös témánk és közös érdeklődési körünk, legalább egy-egy dologban. Tudjak vele beszélgetni, érdeklődjön irántam, fogadjon el, olyannak amilyen vagyok, ne akarjon rámerőltetni dolgokat. Cserébe én is így fogok hozzá viszonyulni. Ne csaljon meg, ne hazudjon, legyen őszinte, MONDJA EL ha valami baja van, ne csak megsértődjön.

Legyen kicsit nyugisabb, orhon ülősebb típus, de azért lehessen vele menni is ide-oda.

2021. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!