Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves szűzként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves szűzként hogyan lehetne ebből a helyzetből kiút? F

Figyelt kérdés
Nem vagyok incel, de külsőre sajnos nagyon elbánt velem a természet. Púpos, alacsony, előnytelen arc. Tudom, hogy ha legalább egy minimális szintet megütöttem volna külsőre, akkor lehetne esélyem esetleg kompenzálni. Vezető beosztásban dolgozom, sportolok, sok barátom van, nem vagyok visszahúzódó, anyagilag is stabil lábakon állok. A kinézetemtől függetlenül szeretnék családot, gyereket, de sajnos a nők nem adnak esélyt az ismerkedésre, pedig külsőre nincsen mércém. Van ebből kiút? 17 éve próbálkozom, legjobb barát is voltam többször, volt, hogy próbálkoztam hamarabb, volt, hogy kivárásra játszottam, de a külsőm miatt sosem volt sikerem.

2021. aug. 15. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem probalkozol eleget
2021. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el nekem, vak tyuk is talal szeget, tehat tessek probalkozni. Tobb bottal horgaszni egyszerre.
2021. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Én simán randiznék veled, ha azok a tulajdonságok valóban igazak rólad, amiket leírtál magadról! 😊
2021. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vigyázz, mert rád fogok írni privátban.
2021. aug. 15. 18:47
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nézd a jó oldalát... (és most bocsi, hogy ilyen mocskosul őszinte vagyok)... legalább látszik, hogy a nők még sem egészen a pénzre mennek.
2021. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Ajánlom az elvált, gyereket nevelő nőket.
2021. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Elvált, gyereket nevelő nő vagyok, de magasabbak az elvárásaim, mint fiatal koromban. Miért elégednék meg bárkivel? Most már tudom, milyen az a férfi, akit szeretnék magam mellé, és azt is, hogy milyet NEM! Nem kötnék kompromisszumot, csak azért, hogy ne legyek egyedül.
2021. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Néz körül, biztosan találsz olyan férfit, aki csúnyább, mégis van barátnője. Persze, számít a külső, de mindenkinek eltérő mértékben, így a helyedben elvetném, hogy csak a külsőd miatt nem volt kapcsolatod. Általában az ilyen férfiaknál magasabbak az elvárások, mint amit nyújtani tudnak, rosszul kommunikálnak, nem tudnak kezdeményezni, kevés időt töltöttek új emberek megismerésére.
2021. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

Fúj de taszítanak a ronda szüzek!

19/szép L

2021. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Ja és mit csinálnál a szaftos pin.mal? Gyanítom semmit nem tudnál, 33 évesen.😂
2021. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!