Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 33 éves férfi akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 33 éves férfi akinek nem volt eddig kapcsolata, lehetnek komoly szándékai?

Figyelt kérdés
33 éves elmúlt a srác és még nem volt kapcsolata.Átlagos külsőre kedves és figyelmes. Van biztos állása és tervei.Lehet vele komoly kapcsolatra számítani? Vagy nem valószínű? Őszinte volt velem és bevallotta hogy nem volt még kapcsolatban soha eddig.A betegségét okolta ez miatt nem volt kapcsolata eddig(hormonális bőrbetegség),valóban látszik rajta és ezért hihető amit mond.Szerintetek komolyak a szándékai?Attól félek mivel még nem volt kapcsolata sokkal nehezebb lesz vele kialakítani egy párkapcsolatot.Mit gondoltok,mert még nem voltam hasonló helyzetben.

2021. márc. 1. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom már 100-an visszautasították amiatt, mert nem volt még ennyi idősen párkapcsolata. Tényleg te akarsz lenni a következő?
2021. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani,de aggódom.
2021. márc. 1. 20:25
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A csajok általában lerázzák azokat a 25 év felettieket, akikről megtudják, hogy még nem volt barátnőjük.


Szerintem te most egy nagy esély vagy neki, mert eddig elég sokan lerázhattak amiatt, mert 33 évesen még nem volt barátnője.


Szerintem adj neki egy esélyt. Ha nem fog működni, max. szakítatok és ennyi.

2021. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
ugyanannyi esélyed van vele, mint egy olyannal akinek már 10+ kapcsolata volt.
2021. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
#3 Te felcseréled az okot az okozattal. Nem azért rázzák le mert 25 év felett nem volt még barátnője, hanem azért nem volt még barátnője, mert mindig lerázták. Vágod?
2021. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Inkább hagyd, hadd találjon egy normális nőt akit nem gátolnak az alaptalan előítéletei.
2021. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus? Tetszik neked? Akkor hajrá, ne foglalkozz az előéletével. Amennyi hátránya van annak, hogy nem volt még kapcsolata, annyi előnye is.
2021. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Inkabb egy tapasztalatlannal kezdenek, mint egy olyannal, aki verzo medvekent meg mindig az eme utáni sebeit nyalogatja. Plusz a szexben is úgy alakítod vele a dolgokat, ahogy te akarod ;-)

En szerintem kifejezetten előny, h meg nem törte össze egy no sem a pasid szívet. Hajra!

2021. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, szerintem működhet. Sok oka van annak, ha valakinek nem volt korábban kapcsolata, én is hasonló cipőben járok, mégsem gondolom, hogy alkalmatlan lennék. Vagyunk páran, akik úgy gondolják, hogy többet ér egy nő annál, mint hogy komolytalan kapcsolatba kezdjünk. Egyszerűen van úgy, hogy megvan a vágy és a képesség arra, hogy jó kapcsolatban éljen, de úgy érzi nem tud annyit beletenni a kapcsolatba, amennyi szükséges. Ez lehet akár betegség, akár munka, akár családi helyzet miatt is.


Sok síró lányt látni, hogy a barátja nem foglalkozik vele, csak a munka érdekli stb. Én is azt tervezem, hogy kialakítom magam körül a nyugodt környzetet és utána ismerkedek.


Sokkal jobban félnék azoktól, akik sok hosszabb-rövidebb kapcsolaton vannak túl, ott nagyobb az esélye az alkalmatlanságnak.

2021. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Komoly szándékai lehetnek, de esélye nincs.
2021. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!