Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Facebook társkeresőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook társkeresőjével van már pozitív tapasztalatatotok? Jobb mint a Tinder?

Figyelt kérdés
Van rajta a "titkos kedvencek" funkció, valakinek esetleg bejött már ez?
2021. jan. 27. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanolyan jó szerintem.
2021. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Szinte alig van rajta valaki. 1-2 "matchem" vagy mim már volt :D Illetve 1 külföldi csajra ráírtam de nuku válasz. Bár nem is lepődök meg rajta.


Pont annyira hasztalannak találom mint a Tinder-t. Max ha tényleg jól nézel ki akkor ajánlom.


Megjegyezném az egész online kereséssel baj van. Sok nő fent van szeretne komoly kapcsolatit egy normális pasit bla bla bla... De egy se felel meg az elvárásainak.


Én meg férfiként egy fele olyan jó nőt is elviselnék párként mint amilyen én vagyok. De egyszerűen irreálisak a nők elvárásaik az online téren. Bár ők ezt abszolút nem érzik. Túlzottan is válogatósak az online téren de nem látjuk ezt magukon.


Ha én válogathatnék annyira mint egy átlag nő akkor nem okozna gondot hogy párkapcsolatban legyek. De férfiként...


30f

2021. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is működik
2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Azt se tudom mi az.
2021. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint a többi.

Ha jó nő/jó pasi vagy működik, ha nem akkor felejtős.

2021. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem használtam sose a tindert, de eddig inkább pozitív tapasztalataim vannak a facebook társkeresőjéről. Most valentin naphoz közeledve egyre több a match, de amúgy általában hetente szokott lenni kb 3. Itt is az a nagy baj, mint akármelyik másik társkeresőnél, hogy megteheti a másik fél, hogy nem válaszol, mert úgyis akad jobb, persze mert kb. 3x annyi férfi van ilyen helyeken, mint nő. Egyetértek a 2. hozzászólóval, sokaknak irreális elvárásai vannak a másik felé.
2021. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!